• mağarada yaşayan insan beyanı.

ben bu sabah işe giderken 4490430 tane gs formalı atkılı insan gördüm.

(bkz: mağara nasıl kardeş yazları serin oluyor mu)
  • real madrid'i yendikten sonra konvoy yapan takımsınız amk kime ne hikaye anlatıyorsun dede korkut.
  • doğru tespittir.

kesinlikle sevindik, kutladık, coştuk, paylaşımlar yaptık tabi ki sevineceğiz ama gerçekten dozundaydı.

o beşiktaş görgüsüzlüğü neydi öyle gerçekten?
  • şampiyonluk sevincimiz de bu kadar olmuştu. o akşam güler eğlenirsin biter. abartmaya gerek yok. o sene bu sene bundan sonra her sene diye bağırarak mı dolaşalım
  • evet ben de kutluyorum kendilerini de bu (bkz: beşiktaş) başlığındaki artıklarını da toplamaya davet ediyorum. pek uzatmıyorsunuz ya bir gel bak bakalım uzun mu kısa mı?
    maç bitmiş, gün geçmiş amip gelmiş başka takım başlıklarında laf sokma yarışında.

bu arada tebrikler. bak uzatmadım ben de.
  • şampiyonlar ligi'ndeki toplam galibiyet sayısı fatih terim'inkini geçmeyen bazı kanatlı takım severlerin anlayamayacağı olgunluk seviyesi.

bir de örnek vermişler, işe giderken gs atkılılar görmüşmüş. iş derken liseye gidiyor zaar.
  • yıllardır edinilen kendiliğinden oluşmuş bir durumdur.

evet sevinildi, gururlanıldı ama görgüsüzlük yapmadan dozunda bitirildi. bugün dahi kutlayıp çok sevinçli olanlar vardır muhakkak ama dozunda ayarında görgüsüzlük yapmadan. çünkü çok çok uzun seneler önce bu tatminlere ulaşan bir takım ve taraftarı söz konusu. üzgünüm gerçekler bunlar. kabul etmeyebilirsiniz ama reddedemezsiniz.
  • ekonomik sebeplerden ötürüdür. yoksa şahinler doğanlar full depo gaz ile sokaklara dökülmüştü. meşale alacak paranız yok amk!
  • playstation 1 zamanında alınan kupayı her gün hatırlatan ve her yıl kutlaması yapılan bir takımın taraftırının sıçtığı tespit.
  • o yüzden insanlar isyan etti, 19.09.2018 ekşi sözlüğün gündeminin futbol olması diye başlıklar açtı değil mi? deyip, savuşturulacak, galibiyet menşeli galatasaray taraftarı haykırışı. mütevaziliği bile beceremezler.
hesabın var mı? giriş yap