• doğru tespittir.

kesinlikle sevindik, kutladık, coştuk, paylaşımlar yaptık tabi ki sevineceğiz ama gerçekten dozundaydı.

o beşiktaş görgüsüzlüğü neydi öyle gerçekten?
  • şampiyonlar ligi'ndeki toplam galibiyet sayısı fatih terim'inkini geçmeyen bazı kanatlı takım severlerin anlayamayacağı olgunluk seviyesi.

bir de örnek vermişler, işe giderken gs atkılılar görmüşmüş. iş derken liseye gidiyor zaar.
  • çevremden de gördüğüm ve kesinlikle katıldığım tespit. bu olgunluk ve alışkanlık galatasaray'da var. fenerbahçeli olarak acaba bizde de var mıydı bu olgunluk diye düşündüm kendi kendime. unutmuşum. çok zaman geçti.
  • real madridi çeyrek finalde yenmek için, şampiyonlar liginde gruplardan çıkıp finallere kalmanız gerekiyor. bunu başarırsanız siz de kutlama yaparsınız.
  • bjk'nin iki yıl önceki lig şampiyonluğunu hala kutladığı yerde çok kaliteli bir harekettir.
  • real madrid'i yenip konvoy yapan zavallı takımın durumudur.

altı üstü real madrid, dünyanın en sikindirik liglerinden birinin asansör takımı amk. mesela diğer takımlar hiç konvoy yaptı mı real madrid'i yendiklerinde? yapmadılar. demek ki hakikaten ezik takım şu galatasaray.

yani allahaşkına şu durumlara konvoy mu yapılır:
    - uefa süper kupa finalinde, figo filan var takımda ha, zamanında gelse hangi ptt ligi takımı alırdı?
    - 2-0'dan 3-2 yapılmış, şampiyonlar ligi çeyrek finali altı üstü, siz hiç gördünüz mü şampiyonlar ligi çeyrek finaline çıkıp konvoy yapan takım?
    - 3-2 yine, tribünler "5" diye tezahürat yapmış, adamlar defansa çekilmiş 3'ü korumak için. kadrosundaki topçular da götü boklu modriç, cristiano ronaldo filan. gelse ilk 11 oynatacak hangi takım var lan bunları türkiye'de?

ben gerçekten ne fener'in ne de beşiktaş'ın real madrid'i yenip de konvoy yaptığını görmedim, umarım görürüm de sağlam göt olurum.
  • lokomotivi yendiniz uzatılacak birşey yok diye olayı sıradanlaştıranları mı ararsın, real madridi yenince konvoy yaptınız diye real madrid'e çanakkale dardanel muamelesi yapanı mı..
  • beşiktaşın o iki yıldaki abartılı sevinçlerini hatırlayınca ben utandım.neydi lan o öyle..
  • sırf şu yüzden 30 küsür yıllık hayatımda ilk defa fenerbahçe dışında bir takımı destekliyorum avrupa kupalarında. tebrikler ve teşekkürler.
  • gsli: abi bir şey diyeceğim.
    diğer: söyle abi.
    gsli: biz dün yendik ve hiç sevinmedik.
    diğer: öyle mi? iyi.
    gsli: hem de hiç sevinmedik.
    diğer: güzel abi. başka ne vardı?
    gsli: başkası olsa çok sevinirdi, ama biz hiç sevinmedik.
    diğer: tamam abi. ne mutlu size.
    gsli: mesela ben gittim yattım uyudum. sabah biraz daha sevindim, ama çok sevinmedim.
    diğer: ??? (iç ses: çattık la tam adamına)
    gsli: bizim gsli amcaoğlu da sevinmedi abi.
    diğer: bak şurdan ...
hesabın var mı? giriş yap