• ne yazık ki hbo'nun sahip olduğu muhteşem güvenlik tedbirlerinden sonra sürekli sızan bölümlerin ardından olmuştur.
    kaynak: reddit
    --- spoiler ---

sızan senaryo
    --- spoiler ---

ayrıca aşağıdaki bahsettiklerim ağır spoiler içerir.

--- spoiler ---

1) (bkz: demir taht'a bran stark'ın oturacak olması)
    2) 4. bölümden görüntüler sızdı. ejderhalardan biri daha ölüyor.
    3) clegence kardeşler dövüşecek ve ikisi de ölecek.
    4) dany jon snow tarafından öldürülecek. ardından karalara bürünecek.
    5) jon'un dany'i öldürme sebebi dany'nin tyrion'u infaz edecek olması.
    6) infaz sebebi ise jaime'nin kaçmasına tyrion'un yardım etmesi. ayrıntılar görselde mevcut.
    7) jaime euron'u öldürüp ağır yaralanıyor.
    8) cercei jaime ile beraber ölüyor.
    9) konsey kurulacak konsey bran'ı king ilan edecek
    10) sansa kuzey'i yönetecek

the end.
    --- spoiler ---
  • reddit yazarlarındna biri uydurmuş böyle son mu olur diyordum...

reddit yazarlarından özür dilerim. eminim siz çok daha iyisini yazardınız. ki geçen sene detaylıca yazmıştınız da bir tane. o bundan iyiydi.

an itibariyle sekmeden birebir gerçekleşmiş senaryodur.
  • (bkz: gotleak)
  • senaryoya gram inanmadım...
    böyle bağlarlarsa ağır hayal kırıklığı içerir...
  • ne yazık ki tamamen doğru çıkmıştır, lost’tan sonra tanıdık bir hayal kırıklığı yaşadım. d&d ne diyeyim 1 sezonda güzelim diziyi harcadınız, onlarca efsane son varken geldiniz en kötü şekilde bitirdiniz diziyi.

senaryoyu da sızdırdınız, ki bu sızan senaryo reddit’teki yazar senaryolarından kat kat kötüydü. bari oradan bir şeyler okuyup kapsaydınız birkaç şey.
  • --- spoiler ---

bence uydurma senaryo gibi durmuyor. senaryo uyduracak adamın bu kadar kimsenin aklına gelmeyecek şeyi sallayacağını sanmam. arya olayında senaristlerin sürpriz sevdasını gördük zaten yine milleti şaşırtmak için böyle bir şey yazmış olabilirler. seyirciyi saçma sapan şaşırtarak iyi senaryo yazdığını sanan iki vasat heriften fazlasını beklemiyorum şahsen. ben doğru çıkacağına inanıyorum bu senaryonun. yalnız jon niye karalara bürünüyor anlamadım surun ötesinde hiçbir şey kalmaması lazım şu an. ww'ler öldü, yabanıllar zaten hep bu tarafa doğru kaçtı. neyin nöbetini tutacak bu adam orada?

--- spoiler ---
  • eğer böyle biterse üzerinizde olmayan hakkım haram olsun.

--- spoiler ---

bronn küçük konseyde oturacak he? allah sizi alsın aq.
    --- spoiler ---
  • hiç sektirmeden gerçekleşmiştir. final bölümünde göreceklerimiz ise,

denerys tryonu idam etmek isteyecek
    jhon buna karşı çıkıp danyi öldürecek ve kaçacak
    konsey kurulacak ve kral bran ilan edilecek
    sansa kuzeyin yönetimini alacak
  • (bkz: kaynak got'um)
  • sezon başlamadan 1.5 ay önce sızmıştı, yine de sızıntıları önlemek için birden fazla son çekildi geyiğine bel bağlamıştım. gel gör ki bire bir çıktı yazan her şey
hesabın var mı? giriş yap