şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'deki kolu, reishi mantarlı kahve başta olmak üzere diş macunu, sabun ve bazı temizlik ürünlerini çok-katlı satış yöntemiyle * * satmak üzere kurulu bir örgüt.

bağlanın, bağlatın, kopun, uzaklaşın: http://www.ganoexcelturkiye.org/

kahvesi güzel de sırf satın alabilmek için sisteme bulaşmamakta fayda var.
  • kahve, sabun, çay, diş macunu gibi ıvır zıvır şeylere ekledikleri mantarla kanseri, sedef hastalığını ve aklınıza gelebilecek her türlü hastalığı iyileştirdiklerini iddia eden ve yeniden gün yüzüne çıkmış bir saadet zinciridir.
    her saadet zincirinde oldugu gibi bunda da sunum vardır ve bu sunum her ne hikmetse, insanlara ballandıra ballandıra anlatılarak, sunumda tatil hediyesi, yatlar katlar, paralar ön plana çıkartılmak istenmektedir.
    içinde ne idüğü belirsiz şeyler olan ürünlerle insanların umutları sömürülüyor ve kim bilir ne gibi yan etkileri olarak insanların hayatları zehir olacak. acilen sağlık bakanlığının&gerekli bakanlıkların olaya müdahale etmesi gerekmektedir.
    aksi taktirde yine birilerinin, masum insanların paraları hortumlanacak ve birileri yatlarında, katlarında keyfine keyif katacak.
  • satışını yapan bir arkadaş ile tanıştım; yeni girdiği, henüz doğru dürüst kimse ile samimiyetinin bile olmadığı ortamda sürekli "abilerim, kardeşlerim sizi çok sevdim ve sizin iyiliğinizi istediğim için sizinde bunlara başlamanızı istiyorum"dan tutun, "şeker hastalığımı vs ilaçlarımı bu kahve ile bıraktığım"a. oradan çıkıp "alt tarafı organik sağlıklı bir kahve"ye ve "ayda 8000 lira kazanıyorum hah hah ha.." cümlelerini tekrar edip duruyor. alt tarafı organik bir kahve satışı için hilton da davetler vs. bana tekin gelmedi. * *
  • üst kat komşum 2 yıldır yapıyor kendi mesleğini bıraktı iyi kazanıyor geçen ay iyi bir bmw çekti altına her ay yurtdışı gezilerine gidiyor bu netvork marketing işi sonu nereye varır bilemiyorum