• eski politikasını kayıp mı etti? garanti bankası daima bir şekilde hep müşterilerinden para kesen banka olmuştur, 15 sene önce de aynıydı.

öğrenciyken açtığım hesaba 50 lira yatırmıştım, internet bankacılığına bir girdim benim 50 lirayı hesap işletim ücreti adı altında hacılamışlar. o günden sonra da işim olmadı kendileriyle.
  • yıllardan beri maaş müşterisinden eft-havale ücreti alan bankadır kendisi. epeydir kendileriyle çalışmayan biri olarak görüyorum ki isim ve sahiplerinin değişimiyle de çizgilerinden hiç sapmamışlar.
  • vakti zamanında 5o tl bonus vermişlerdi gittim harcadım ay sonu 50 tl ekstreme yansımış aradım öyle bir şey yok vermedik falan filan harcamışsınız işte o gün bu gündür kullanmam hala bir adet fleksi kartı var yenileyip duruyorlar kullanmıyorum.klasik söylemdir bankalar güneşli havada şemsiye verir yağmur yağdığında geri alır.kağıt üzerinde müşteri kral ama uygulamada bankalar her türlü geçiriyor maalesef.
  • hakikaten, borcum vardı. neyse aradılar aradılar. sonra bir mesaj geldi, "borcunuz diğer hesabınızdan tahsil edildi" diye. baktım hakikaten borç yok. sonra gene aradılar borcunuz var. "e tahsil etmediniz mi, öyle bir bilgi geldi" dedim. yok işte faizi var vs vs. hayırlısı. nefret ediyorum bu bankadan
  • müşterilerinin kişisel verilerini çaldırmış bankadır, keriz yerine koysa ne yazar?

kvkk garanti

bankanın durumu web sayfasında yayınlaması lazım ama henüz tık yok! hadi hayırlısı!
  • adamına göre muamele yaptığı anlamına gelir. bende garanti müşterisiyim ve kart ücreti falan aldığı yok. gayet de memnunum.
  • uzak durulması gereken bir bankanın yaptığıdır.

bu bankayı kullanırken cidden ben de keriz yerine konduğumu hissediyorum. sanki yanlışlıkla atm'lerinin gölgesinde serinlesem para isteyecekler gibi bir düşünceye dalıyorum.
  • benim de kullanmadığım bir kredi kartı var ..dün tesadüfen 124 tl ücret kesildiğini farkettim..keşke iptal etseymişim..çünkü kullanmıyorum gerçekten..kullanmadığım bir karta ücret alınması çok saçma..
    aslında bu konuda garanti bankasından ziyade devletin ilgili kurumları suçlu..defalarca kart ücretinin alınmaması yönünde ki kararlara rağmen ücret kesen bankalara bir yaptırım uygulamaması ayrı bir garabet...
  • maaş hesabım olmasa beş dakika durmam bu bankada. geçen gün internet şubesi ya da telefonla halledilemeyen bir işlem için şubeye gittim, tam 55 dakika sıra bekledim. benden 45 dakika sonra gelenler bile işlerini halledip çıktı gitti, isyan ettik sonunda. neymiş onların önceliği varmış, yaşlıymış, iş adamıymış, şuymuş buymuş. sikerler öyle işi.

maaşımı alır almaz enpara'ya taşıyorum, kafam rahat. daha da ayak atanı siksinler.
  • bütün finanskapital öyle ki
hesabın var mı? giriş yap