• 'seul, criminel, je n'attendais que vous' daki yorumlarıyla ses tellerine kurban olmak istediğim süper sesli adam. quasimodo olsan bile ben sana hastayim
  • kalıbından beklenmeyecek derecede inanılmaz bir ses tonuna sahip olan en yakışıklı quasimodo*.
  • gitane isimli şarkısını dinlerken hasta olmuştum. neye benzediğini bilmiyordum. ses renginden gözümde iri yarı, joe cocker- demis roussos arası birşey canlandırmıştım. derken günün birinde gitane o zaman yayında olan joy tv'de klip olarak yayınlandı. aman allahım o neydi? sonra öğrendim ki belle'i de bu adam söylermiş, başka pek çok şarkıyı da. ona baktığım zaman şöyle düşünüyorum. o erkekse eğer, ortalıkta erkek diye dolaşan diğer şeyler ne? o nasıl gülüş o nasıl gözler yaa.
  • cnbc-e deki konserini izlediğimde bu adamı yeterince sevebilmek için kalbimin yetersiz kaldığını, kalbime kat çıkmam gerektiğini bir kez daha anladım. sesinin mi, yeşil gözlerinin mi, endamının mı, mütevaziliğinin mi yoksa gülüşü ve esprilerinin mi hastası olacağımı şaşırdığım bir anda hop diye piyanonun başına geçip que lamour est violentın başındaki kısmı çalmaya başladı ki o andan sonra bilincimi kaybettim sanıyorum. mükemmel erkek denen şeyden bir tane numune olarak gönderilmiş demek ki ama taa fransalara yollamanın ne anlamı vardı ki?
  • şarkı söylerken gözlerinin içi gülen ve insana mutluluk ve huzur veren dev.
  • bu adama dünya edebiyat tarihinin gelmiş geçmiş en çirkin kararketeri olan quasimodoyu canlandırtmak messiden sabri gibi şut atmasını guiza gibi gol kaçırmasını istemek gibi bişey. ironinin kralı. güzel gözlü güzel sesli adam..
  • kepce kulaklarina ragmen karizmasi ve inanilmaz sesi ile kanada'nin muzikte en iyi temsilcilerinden biri. turkiye'de iki adet muzik dvd'si satista. tavsiye edilir.
  • notre dame de parismüzikalinde quasimodo'yu canlandırmış olan kanadalı şahıs.
  • yakışıklı kelimesini soyuttan somuta çeviren varlık.
  • notre dame de paris'deki performansıyla,özellikle de belle'nin giri$indeki muhte$em yorumuyla gönül tahtıma apar topar oturmu$ bir adam..
hesabın var mı? giriş yap