• 90lardan bu yana unutamadığım grunge insanlarının arasındaki en yakışıklı vokaldir. seneler sonra apocalyptica ile yaptığı düet olan end of me ile geri dönmekle kalmamış bush'unda tekrar sahalara dönüyor olması ile daha çok genç kızın gönlünü fethedecek, benim gibi 90larda ergenliğini geçiren gençlere de bir nebze olsa nostalji yaratacak insandır, dünya güzeli iki erkek çocuğunun da babasıdır.
  • apocalyptica'nın yeni albümünden olan end of me parçasına vokal yapmıştır. hala eskisi gibi...
  • hocam bırak şu aktörlük hayallarini dediğim adam. toplayın bush u tekrar, takılın öyle, orta okullu, liseli gibi. biz hala dinleriz.
  • an itibariyle zürih'te bir konser vermekte.. ve bugun pariste master finalini kazanan federer ve ailesi kendisini dinlemeye gitmiş... sıkı bir federer hayranı..
  • 2004'te daisy lowe'un babası olduğu ortaya çıkmış, zamanında da 5 sene peter robinson ile beraber olmuş uçkuruna düşkün, maceracı bir vatandaşmış meğer.
  • hala yakışıklı piç ya. geçen saç kestirme sırası beklerken rastgele bir dergide gördüm. kendisi gwen stefani'nin eşi olarak yazılmıştı. güldüm geçtim. eve geldim sixteen stone albümünü açtım ve gülmeye devam ettim.
  • zaman seni de soldurdu be gavin.hala yakışıklısın laf yok ama eskiden daha iyiydin.şaka maka 50 yaşına geldin aq.
  • ona buna benzetilemeyecek kadar özel bir sesi olan vokal. bir dönemimize damga vurdu geçti.
  • love remains the same klibinde “mistakes we have made" kısmında "steak" yiyerek güldürmüştür.
  • ingiltere'nin koray candemiri. ya da koray buranın gavin'i. ikisi de müthiş özel ve çatallı buğulu seslere sahip, giyim tarzları benzer, yaşsız adamlar. güzel gözler, duygulu vokal ve her daim nemli bakışlar. her ikisi de. tamam bakışta nem konusunda gavin bir tık önde. oldukça kendine özgü, mütevazi ve her yönüyle buram buram kalite kokan bu adam en yakışıklı ve seksi rock yıldızıdır gözümde. yaşlandıkça kılık kıyafetinde biraz ergenleşmeler başladı ama olsun. inanması güç ama 54 yaşında bu adam, benden az küçük kızı var. (bkz: daisy lowe)
    umarım müziği hiç bırakmaz, son bir kaç senedir lost in you dinleye dinleye hayallere kapılıyoruz çünkü. seviyoruz gavin.

edit : yakın zamanda hayatını kaybetmiş olan çağlan tekil in ifadesiyle h2000 için geldiğinde 20 duble rakı içtikten sonra, boğaz köprüsünde kendini arabaların arasına bırakmış, hatta koşmuştur, yaya olarak. yine çağlan'ın ifadesine göre "böyle yakışıklı olunur mu namussuz"muş.
hesabın var mı? giriş yap