• tipik bir akpli çomarın sözüdür.

bunlarda ahlak, şeref, haysiyet diye bir şey yok. bunlar aşağılık yaratıklar.
  • sıradan bir islamcı.

sakın bu kişinin özel bir vaka olduğunu ama islamcıların genelinin farklı olduğunu sanmayın.

ben 30+ yıl onlara temaslı yaşadım, islamcıların hayatlarında en büyük motivasyonlarından biri ahirette sekuler kesimi cehennemde yanarken izlemek!
  • cocuklarınızı sevgisiz ve ilgisiz yetistirmeyin.

sonra böyle nefretle dolasıyorlar etrafta haysiyetsizler.
  • lan adam zaten ''tanka kafa atan adam'' ismiyle ben beyinsizim, kafasızım diye haykırıyor

edit: imla, noktalama
  • tanka kafa atan adam... asdfgfdsas burnuma buram buram ter çekmiş polyester çizgili tişört kokusu geldi. tanka kafa atınca 87 kuşaklık akraba evliliğinin beyaz un diyetiyle aşkının meyvesi -20 iqsu belli ki daha da gerilemiş. lan oğlum sizin tarif edilecek bir şekliniz bile yok, hepiniz amorf formundasınız, elin kadınına şişko demek senin ne haddine lan köpek? of bir de kendiniz gibi şekilsiz, şiriksiz bir sümeyye bulup böyle amansızca, darwin doğururcasına üremiyor musunuz, yemin ederim kusucam ha. eski türkiye'nin en güzel yanı neydi biliyor musunuz asdfghgfds birinin artık liboşluğu, ılıklığı bırakıp bu gerçeği dile getirmesi lazım, eski türkiye'de aşağılık olan, aşağılık olduğunu bilirdi. öyle herkese car car laf yetiştiremezdi. haddini bilir, pelin öztekin gibilerin dükkanına gelip iyi bahşiş vereceği hayaliyle osuruktan hallice hayatını kimseye ifşa etmeden yaşar giderdi. kenarın kabadayısından aldıkları cüretle şımardılar, gerek şort giyen kıza ve babasına hakaret edip kendisi şort altı makosenle kumarhane gezen ihtiyar dalyarak olsun, gerek bu tanka boş kafasını vuran olsun, böyle uluorta herkesle muhatap olma cesaretini bulamazdı. eski türkiye bu yüzden çok güzeldi dostum, layiklik olmasa ben de belediyede memur olurdum :(( diye ağlaşan genetik defektlilerle aramıza mesafe koymak için paraya kıyıp yürüdüğümüz yollara branda çektirmek zorunda olmadığımız, herkes haddini hududunu bildiği için çok çok güzel bir yerdi. neyse ben daha fazla konuşursam cennetmekan cengiz han'ın kayıp mezarını bulup, üzerine nobel insanseverlik ödülü koyup başında ağlaşmak zorunda kalacaksınız, o yüzden bitiriyorum. ha bu arada osuruğun vücuda gelmiş haline benziyorsunuz adfgfds hiçbir şey yerinizi, size bakışımızı değiştiremez ;))
  • o kadar acıyorum ki böylelerine...

sevgisiz, bombok bir hayat yaşayıp sonra da toprağın altına. yazık...
  • neden çünkü bu herife bir şey olmayacak neden çünkü bir tank bir bayrak bütün suçları günahları örtüyor neden çünkü zaten onların maaşlı paralı adamı. lanet olsun lan size. gün gelir devran döner yağmurlu havada su veren size ölsün
  • klasik islamcıdır.

çok şey yapmayın, bu tipler insan değiller ve işin kötüsü reisleri de bu ayarda bir kişi.
  • şerefsiz bir trolün rasim öztekin'in kızını taciz etmesi olayı.

ama 80'ler dizisinden dolayı genelde islamcılar sever rasim öztekin'i
hesabın var mı? giriş yap