• ben 10 den daha çok beğendiğim cartoon network çizgi filmi. kadroda çok güzel de bi doktor holiday var. ayrıca dublajı da hoş.

evet çizgi film izliyorum. hepsini olmasa da, bazılarını izliyorum yani.
  • ben 10 çok tutunca 10 yaşındaki bebelerden para kazanmanın yeni yollarını arayan çizgi dizi müsvedde.
  • 16 yaşında olup kendisinden 12 yaş büyük olan doktor holiday'e yürümesiyle hatırladığım çizgi film karakteri. bu özelliği ile zamanında bünyeme milf sevgisini aşılamıştır.
  • yeni ben 10
  • man of action tarafından carton network'e hazırlanan çizgi film dizisi. rex adlı bır delikanlı vücudunda makineler uretebilmektedir.
  • güzel diziydi, intro şarkısı hala aklımdadır. ben 10 ile crossover yaptığı bölümün türkçesinde hem rex'i (generator rex ana karakteri yani) hem de ben'i aynı kişi seslendiriyordu, böyle ilginç bir detay vermek istedim. ayrıca 2016'da başlayan ve hala devam etmekte olan ben 10 reboot serisinde generator rex'li yeni bir crossover bölümü geliyor, tabii reboot serisinin vasatlığını düşündüğümüzde çok güzel bir şey olmayacaktır ama karakteri yeni nesile tanıtmak istemeleri ve eski cartoon network tayfasını çekmeye çalışmaları güzel bir şey. belki buradan sonra generator rex reboot'u da gelebilir (allah korusun)
    edit: doctor holiday isimli ateşli ablamızı da unutmamak lazım tabii.
  • iyi bir girişimdi, her yaşında çizgi film izlemeyi seven birisi olarak beni kısa süreliğine yakalamayı başarmıştı.
  • keşke bitmeseydi dediğim çizgi film. bi ara yeni serisinin çekileceğini duymuştum ama o da fos oldu herhalde.

ulan geldik 25 yaşımıza. şunun şurasında 30' a ne kaldı? ama gel gör ki ben bu çizgi film bittiği için üzüldüm ve yerine yenisini koyamadım.
  • ben 10'ın alternatif çizgi filmi.
  • ben 10 ile crossover yapmış çizgi dizidir.

birçok yazarın belirttiği üzere ben 10 hayranlarının hoşlanacağı aksiyon / macera türünde bir çizgi dizi olmasına karşın, ben 10'in başarısına ulaşamamıştır.
hesabın var mı? giriş yap