• veritabanındaki kişilerin sizi rehberinde nasıl kaydettiğini gösteren app.
    android için buradan indirebilirsiniz.
  • aklıma şunu getirtmiştir.
  • milletçe iq ortalamamızın 13,5 olduğunu gösteren uygulama. ha bunu indirmişsin, ha evine polis çağırıp dinleme cihazı kurdurmuşsun, aynı şey. sizin aptallığınız yüzünden bizim de maillerimizden telefonumuza kadar her haltımız kayıtlı adamlarda.

teşekkürler abaza türk gençliği.
  • yeni eğlencem. uygulamayı indiren kişilerin rehberlerini sisteme yüklüyor anonim olarak. asıl amacı bilinmeyen numaraya bakmak ama popüler olmasının sebebi bu değil. bir anda patlamasının sebebi sizi başkaları ne diye kaydetmiş ona bakabiliyorsunuz. ve tabi uygulamayı indiren herkese bakabiliyorsunuz.

tek tek tüm rehberime baktım, şuana kadar 2 kız arkadaşımın tinder'a üye olduğunu öğrendim (isimleri xxx (tinder) şeklinde kaydedilmiş). ama yarısı daha indirmemiş uygulamayı o yüzden çıkmıyor nasıl kaydedildikleri.

ne kadar yayılırsa o kadar eğlence çıkar. elden ele bir zahmet.

edit: sevgili suserlar çok mesaj alıyorum, herkese kopyala yapıştır yaptığım yazıyı buraya da yazıyorum: "tek isim çıkıyorsa o kişi uygulamayı daha indirmemiş demektir. uygulamayı indirenlerin adının altında daha fazla sonuç diye buton çıkıyor." yeterince açıklayıcı olmuştur umarım, iyi stalklar.
  • 'ne gerek var' dedirten uygulama. bizim millet kadar başka hayatlara meraklı olan bir millet daha var mı acaba? 'homo no saphiens' diye kaydetse ne , kaydetmese nedir yani?
  • sayın yazarlar ve çaylaklar
    bu uygulamadan kesinlikle isminize bakınız yoksa goy goy konusu oluo çok utanç verici durumlara girme şansınız olabiliyor bizim arkadaşı motor diye kaydeden diğer kirvemi kız düşkünü yavşak o.ç. daha sayamayacağım şeyler cıktı uygulama da şu aralar baya popüler siz bakın ne olur ne olmaz:)
    silemeyen dostlar mesaj kutusunu yeşillendirsin
  • uygulama telefonunuzda olunca silinmiyor error veriyor ona dikkat ediniz
    bir de nickimi beğenmiyen çaylak avukat yazarım avkat yazarım afkat yazarım sanane da!
  • beni iibf diye kaydetmek ne yaa
  • son günlerde sosyal medyayi esir almis uygulama.

herkes deli gibi ekran görüntüsü paylasiyor. neyse benim de bir arkadasim paylasmis. arkadasimi kaydettigim ismi gördüm ekranda. onu oyle benden baskasi kaydetmez. benim kayit yani eminim. daha önce bu tip hic bir uygulamayi da (cia, caller id, truecaller, upcall etc.) indirmedim. bu nasil oluyor yav?
  • (bkz: sazan.avi)

bu kadar salak mısınız gerçekten? önce kendi numarana sonra da yetmemiş gibi tüüüüüüüm rehberine erişim izmi veriyorsun heriflere. tanımadığın kişilere tüm rehberine erişim izni vermek nedir yahu

cidden bu kadar salak mısınız????
hesabın var mı? giriş yap