• polis üniformasıyla halkı öldürüyorlardı.

dahası bu davranışları çift maaş + primle ödüllendirilmiş, her köşeye kutlama afişleri asılmıştı.

hatırladık mı?
  • o dönemde "bütün emniyet yapılanmasının neredeyse %90'ı fetö'cü lan" diyorduk, ama bazı yavşaklar hatta bazı yavşak oğlu yavşaklar bizimle fetö dedik diye kavgaya tutuşuyordu. yok efendim fettullah hoca efendi diyecekmişiz. şimdi bizden daha çok küfür etme yarışındalar. çünkü, fetö'cü olmadıklarını ıspatlama derdindeler. bizim öyle bir derdimiz var mı? yok. bizim için yavşak(lar) hala yavşak(lar.) o öncesi de, sonrası da karanlık olan dönemde kolundan tuttuklarını zindanlarda çürüttüler, hukukta, emniyette, okullarda hızla kadrolaştılar, evet devletin damarlarına sızmışlar istedikleri gibi at koşturuyorlardı. bunu kim önleyebilirdi? halk mı? o ancak kanunların onlara tanıdığı hakkı yani protesto ve yürüyüş hakkını kullanabilir(di) kullandırtılmadı, hatta bunun içinde kanun çıkarttılar izinsiz yürüyüş, protesto vs... yasah, hani demokrasi ile yönetiliyorduk hani demokratik ülkeydik? hiç bir şey yapamadık halkımızı uyuşturdular. kim önleyebilirdi? tabi ki devlet önleyebilirdi; o ne yaptı? onların istediği bütün kanunları meclise taşıdı in ali, bin ali yöntemi ile kaldırdılar indirdiler ellerini, bütün yasalar birer birer hiç bir engele takılmadan geçti, olmadı referandum kararı aldırdılar. biz bir yerlerimizi yırtıyorduk "bakın bu kararların geçmesi demek memleketin elden gitmesi demek, devleti bu yavşaklara teslim etmek, karanlığa doğru atılmış bir başka adım demek" diye. siz bize ne diyordunuz? o zaman fedöcü diyemediğiniz için terörist (!) diyordunuz. şimdi arkanızda "ne istediniz de vermedik" diyen bir liderle size yaptığınız mevcut hataları söylediğimizde bize fetö'cü diyorsunuz.
    öğretilmiş çaresizlikler sizi yok edecek biliyorum, fakat sizinle beraber maalesef yapılan bütün yanlışların farkında olup karşı koyan bizden de kişilere dokunacak, sadece bunun için üzülüyorum.
  • ''emri ben verdim'' diyenin uşaklığını yapıyorlardı. ak partisi ve fetö ayrı kavramlar değildir ; aralarından et & tırnak ilişkisi vardır.devir değişince 'hocaefendi' den 'fetö' ye dönenler,bunların devri dolunca da 'reis' demekten vazgeçip başka şeyler bulacaklar.mühim olan bizim düşmanın kim olduğunu unutmamamız.
  • mevzu ile alakası olmayan sorudur.

hayatımda hiç bu adamları kaale almadığım ve her daim yüzlerine şerefsizliklerini vurduğum için orada ne yapıyorlardı, burada ne yapıyorlardı gibi meraklarım olmadı.

asıl sorulması soru: gezi direnişinde akp'liler ne yapıyordu? şeklinde olmalıdır şahsi kanaatimce.
  • konuyla endirek alakasi var ama soylemeden edemeyecegim. gezi doneminde ben fetoya, fetocu valiye, fetocu polislere, fetocu yargiya, fetocu devlete ana avrat kufur ederken, cansiperhane bir sekilde fetoyu savunan koyu akp'li arkadasim, su anda agzindan salyalar akitarak gunah cikarircasina her gun fetoya kufur ediyor. bunu yaparkende kendine bok surdurmuyor ama. boku gidip baskasina atiyor. yok chp, yok kemalistler, yok iyi parti, yok ameriga, yok kurtler vs artik onune kim gelirse.
    ancak bu guzel arkadasim dimdik onumde durup benim yuzume bakamiyor artik. bende pek muhattap olmuyorum zaten. azicik serefi varsa bu utanc ona yeter.
  • gezi'nin bu kadar büyümesinde fetöcü polislerin orantısız şiddetinin katkısı yadsınamaz. bu pencereden bakarsak fetö geziyi planlamış ya da tırmandırmak istemiş olabilir. ama oradaki insanların büyük çoğunluğu bir tepkiyi dile getirmek için toplanmışlardı ve haklılardı.
  • bu vesileyle hatırlatalım;
    "cemaat devleti ele geçirmiş, devlete sızmış bunlar kargaları güldürür"

imza
    (bkz: akp genel başkan yardımcısı) (bkz: hüseyin çelik)
  • bize vurmak ve gaz bombası atmakla meşgullerdi. 15 temmuz sonrası polisten atılan sayısı yeterli bir örnektir.
  • kahramanlık yapıyorlardı.
    emniyet amiriydiler,polis memuruydular,valiydiler,kaymakamdılar,fırıncıydılar...
    şimdi ne yapıyorlar?
    fetö terör örgütüne üye olmaktan hapishanedeler,kaçtılar...
hesabın var mı? giriş yap