• pkk militanıdır. yurtdışında yaşadığını düşünüyorum. yoksa türkiye'den atıp tutmaya maçaları yemez bunların.
  • terörist sevicidir aynı zamanda rojava eşeğidir. türk askeriyle acı bir tecrübesi olduğundan mütevellit leğen kemiğinin üstüne pek oturamaz.
    yönetim tarafından uçurulmasına gerek kalmadan egm tarafından ortadan kaldırılmasına az kalmıştır.
  • siyaset olsun, din olsun, felsefe olsun, tarih olsun çok sayıda alanda çok sayıda konuda çok fazla tartışma gördüm, çok sayıda salakça argüman duydum, çeşitli derecelerde geri zekâlılık örnekleriyle karşılaştım. kısa keseyim, geri zekâlılığın bu derecede ileri boyutuna ilk defa şahit oldum.

(bkz: #85934837)
  • teröristtir şu entrysinde terör örgütü propagandası yapmıştır. emniyet mensupları umarım gerekeni yapar. şehirdeyse tutuklar, dağdaysa diğer hewaller gibi leşe çevirir.
  • aleviler pkklıdır demeye çalışan akp'li troll.

(bkz: #92027136)
  • yamulmuyorsam fraksiyon.org'daki fraksiyonları sözlüğe taşıyan bir site.
  • militan.
  • yamulmuyorsam ilk arkadaşın hakkında yamulduğu site. ayrıca bugün online yayıncılıkta pek karşımıza çıkmayan bir şey yapıp bir gezite pazar eki yayımlayan site: http://gezite.org/gezite-pazar-14-09-2014/
    görünüşe göre fraksiyon.org'dan bütünüyle ayrı bir kulvara hitap ediyor, solun sorunlarından* ziyade halkın sorunlarını tartışmayı hedefliyor, yazar yelpazesinde bazı ortaklıklar olmakla birlikte kesişmeyenler çok daha fazla.*
  • hdp ve pkk'ya karşı çıkınca insanları akp sempatizanı yapan tiplerden biridir.

gezinin mustafa kemal'in askerlerinin direnişi olduğunu bal gibi bildiği halde kendisi ve yancısı nicki boklu gibi biji serok obamacılarla geziye yamanmaya çalışır.

alevilerin mustafa kemal'e duyduğu sevgiyi de bilip değiştiremeyeceğini bildiği için kudurmaktadır.

ağzı bozuk tipin teki olup medeni insan rolü yapmaktadır.
  • yamulmuyorsam halk cephesi'nin bir seks işçisini linç etmesinin ardından fraksiyon.org'ta başlayan tartışmalar ve bu süreçte hc'yi savunan bir yazının yayımlanmaması üzerine siteye yazmaya son verenler tarafından kurulmayan site.

öncelikle fraksiyon.org'taki tartışma kendi yayın ilkelerinin çiğnenerek bir yazarın yazısının sansürlenmesidir.

ikinci olarak fraksiyon.org'ta yazmaya son verenlerin yanında fraksiyon.org'ta iç yazmamış yazarların daha fazla olduğu bir sitedir.

isminden anlaşılacağı gibi "gezi"nin sitesi olmayı amaçlıyor. başarabilir mi? göreceğiz.
hesabın var mı? giriş yap