• zaman kaybından başka bir şey değildir. siteye kaydolmak imkansızdır, hesabı doğrulatmak imkansızdır. siparişi sistem hata vermeden vermek imkansızdır. sadece sinir yıpratıyor.
  • daha ilk siparişte her şeyi ellerine yüzlerine bulaştıran sitedir.
    adamlar ilgili mağazaya ulaşamıyor, haritada kurye yok, sorun bildiriyoruz doğru düzgün bakan yok.
    berbatlar....
  • ben daha önce bir sürü kez alışveriş yaptım ama başka bir glovo mu var
  • sıcak sıcak indirim kodu veren süper uygulama. büyük harflerle yelmpfz yazıp kodu eklediğinizde indirimi kazanıyorsunuz.
    yeni üye oldum ve uygulamayı oldukça başarılı buldum.
  • sipariş verdik, geldi eyvallah. kuryeleri geldiğinde kartımda sorun olduğunu onay vermediğini söyledi. isterseniz nakit verin dedi. nakiti çevirebildiklerini vs söyledi. ödemeyi nakit verdim. daha sonra ( kart hareketlerim bir gün sonra görünüyor) kart hareketlerimi incelediğimde ödemenin kartımdan da çekildiğininin farkına vardım. bir mail ile durumu belirttim ancak geri dönüş dahi olmadı. aldığı 65 lira kuryenin yanına kaldı anlayacağınız. bir daha asla kullanmam ve etrafıma da kullandırtmam
  • kullanmadım, kullanmam gereksiz.
  • oldukca basarili.

lviv de her adim basinda bisikletli glovo kuryesi gormeniz mumkun.
    bu arada 20 liralik indirim kodu: 7yh4xlh
  • an itibariyle çalışmayandır.
  • yaklaşık 3 aydır kullandığım, artık kullanamadığım uygulama.
    yeni üyelikte 30 tl ye 10 tl indirim sağlıyordu, bir promosyon kodun oluyor, bir başkası o koda tıklayıp üye oldugunda hem sana, hem üye olana indirim gidiyor. indirimde ciddi bir indirim 40 tl ye 20 tl indirim.
    sözlükte bu başlık altında sürekli kod paylaştım, baya promosyon kodum birikti, bu zaman zarfında 1500 tl kadar alısverişim oldu. en son gecen hafta glovo üyeliğimi iptal etmiş. sebebini sordum usülsüz kullanım, hesabınızda tutarsızlıklar var denildi.
    dedim ki ekşi sözlükte indirim kodumu paylaşıyorum, hem siz yeni müşteri kazanıyorsunuz bana da indirim geliyor. neymiş efendim iptal etme hakları saklıymış.
    e madem zarar ediyorsun, ne diye böyle bir kampanyan var? o indirim kodu bana ait, sosyal medya hesaplarımda dilediğim gibi paylaşabilirim, sizi ilgilendirmez.
    hem şöyle bir şey var, indirim kodu linki ile üye olana değil, üye olup ilk siparişini verdiğinde sen indirim kazanıyorsun. yani aktif müşteri sağlıyoruz aynı zamanda kullanıcı olarak.
    ciddi anlamda sevmiştim, artık sevemiyorum. ya ciddi anlamda zarar ediyorlar, dağıttıkları kodla zarar ediyorlar, ayırdıkları bütçe yetmiyor, ya da kendi ayaklarına sıkıyorlar. bilemedim
  • genelde "arkadaşını davet et indirim kazan" tarzı kampanyalarda verilen kodların internet mecralarında, forumlarda vs paylaşılamayacağına ilişkin kısıtlamalar vardır.

nitekim glovo'nun kullanım koşullarının 8. maddesinin ikinci fıkrasında kodların kitlesel paylaşımının yapılmasını hileli kullanım olarak değerlendireceği yazıyor.

ama türkçe değil, ispanyolca!

glovo'nun türkçe kullanım koşulları yoksa (ki ben bulamadım) ilgili mercilere başvurmak gerek. bu şekilde zaten hizmet veremez.
hesabın var mı? giriş yap