• söz yazarı ve şarkıcı iki kadın arasında göksel'in magazine fazla düşmemesi ve samimi olması dolayısıyla sıla'dan önce olduğu durumdur.
  • göksel gibi naif insanı kıyaslamak sıla'yla ayiptir.
  • sıla’nın canlı performansını bilmiyorum ama göksel’inkiyle kulaklarım kanadı. bir şarkısını başından sona okuyamayan insandır göksel, seyirciyi yönetmeyi de bilmez. tak diye çeviriverir mikrofonu bir sinyal de vermeden, öyle kalakalırsın. sıla’nın canlı performansı konusunda fikrim yok ama kendisinin anlamsız bilet fiyatlarından anladığım daha iyi olma ihtimali olacağı yönünde.
  • şarkıları yorumlama şekli ile göksel'in kazanacağı versus. karizma, güzellik ve zerafet olarak da göksel öndedir.

ancak şu bir gerçek ki pek sevmediğim sertab erener ses olarak ikisini de tokatlar.
  • boş bir versus
  • versus bile üzmüştür.
  • saçma bir versus olmuş.

yine de tartışmasız göksel
  • sıla'yı ciddi anlamda çok seviyorum. şarkılarını sözleri, yaptığı müziklerin melodisine falan asıgım yani. yeri geliyor hüzünlü de yapıyor beni, neşe dolu da. insanlara bunu söylediğimde abarttıgımı düsününüyorlar ama ben hayranım yani. canlı performansına da bayılıyorum. seyirciye hem müzik zevki hem de görsel şölen yaşatıyor. şöyle söyleyeyim konserden çıktığınızda az buçuk pahalı olan bilete verdiğiniz paranın değdiğini hissetiriyor. konser esnasında asla seni kopartmıyor kendinden, beraber eğlenip beraber duygu doluyorsun. çok ihtişamlı konserlerine (bkz: harbiye açıkhava tiyatrosu)gidemedim ama ankara'daki salon konserleri de çok hoş.
    göksel spotify kitaplığımda o an ne dinleyeceğime karar veremeyip tıklayıp dinlediklerimden diyeyim üzgünüm göksel... ama güzel yani müzik,söz falan. bir de hoşuma giden bir ses tonu sanki herkesye olmayan.
  • tabii ki göksel. sıla ne yaa? pfff arabesk arabesk... :/
hesabın var mı? giriş yap