şükela:  tümü | bugün
  • dışa vuranları genellikle katır cilvesi olarak yorumlanan manevi fan fin fon.
  • hiç şüphesiz ekşi duyuru'nun takip etmesi en zevkli ve fekat bir o kadar da şok edici ve kan dondurucu bölümü.

tüm marjinaller toplanmış birbirine akıl veriyor işte düşün.
  • staj günlerimin tek eğlencesi olan, bir ekşi duyuru bölümü.
  • ekşi duyuru'nun beni bildiğin streslere sokan, kadının sesi izleyen babane kıvamına getiren bölümü. hani biz marjinaldik demek istiyorum. saçma sapan paranoyalara kapılıyorum. özellikle erkeklerin sandığımın bir 1000 katı fazla şekilde kadını sadece seks yapılacak şey olarak gördüğünü fark ediyorum. hele biri bilmem kaç yıllık sevgilisi varken arkadaşıyla birlikte olmuş sonra gitmiş bu kızı sevgilisiyle tanıştırmış söylesem mi diye soruyordu. nasıl mide, nasıl insanlık anlamadım. bundan sonra da girmeme kararı aldığım bölümdür kendisi. genç yaşımda babane evhamı sahibi olmak istemiyorum.
  • bugün star tv'de başlayacak olan dizi.
  • kadrosu kuvvetli, senaryosu vasat türk dizisi.
  • sinem kobal'ın hiç bir şeye yakışmadığı gibi bu diziye de yakışmadığını göstermiş olan dizi.
  • bennu yıldırımlar ın her bir şeye yakışdığı gibi bu diziye de yakıştığını göstermiş olan dizi.
  • ikinci bahar'in yonetmeni turkan derya'nin yeni isi. sirf bu referans icin bile sans verilebilir.
  • sezai aydın'ın döktürdüğü dizi.