şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---

  son sahnede karşıdan tibet gelirken tibet'in gay olduğunu düşünen bir ben miyim ya ?
  --- spoiler ---
 • beğendiğim dizi, sanırım izliycem. geri kalanı için de öngörüm şu şekilde :

  - sinem kobal ile bedir'in arası olacak. ama bedir normal bir garson çocuk değil zaho aşiretinin reisi cezzar ağanın oğlu falan çıkacak.

  - timuçin esen o höt zöt tavırlarına rağmen servet'in ( bennu yıldırımlar ) köpeği olacak, bayağı dolanacak peşinde. erkekliğinden ödün verecek epey bi belli. çocuk davası da var zaten. servet o çocuğu doğuracak tabii. bunların aşkı salt romantizm, şiir, name...

  - servet'in ortak olmaya çabalayan yardımcısı ve tombulik kız kardeşi kendi organizasyon şirketlerini kurup bunlara rakip olacaklar. hatta tombilik kız, sinem kobal'ın conidep çakması sevgilisi ile beraber olacak ilerleyen bölümlerde. bunlar kötü tarafı oluşturaca ve bizimkiler ile uğraşacaklar.

  - hırsız kaçak koca bi şekilde geri dönecek veya hiç gitmeyecek. gelip o salak kızın gönlünü alacak tekrar, kanun kaçağı olarak mı yaşar napar bilmiyorum ama işin bu boyutu aksiyon dolu olabilir.

  - bi ara anaları gelip mevzuya turp sıkacak. bu kişinin nebahat çehre olabileceğinden şüphelenmiyor değilim.
 • pi sayısının viralinin yapıldığı dizi.

  http://i.imgur.com/aw9yk6h.jpg
 • selma ergeç'in oynadığı "saadet" karakterinin dizide, "saf" olarak nitelendirildiği, ama gerçekte saadet'in saf değil, tam bir zihinsel özürlü olduğu dizi.
 • selma ergeç'in saf kız rolünün hakkını verdiği dizi. hele kuyumcu patronunun "anahtarın biri bende biri de sendeydi" demesinden sonra verdiği "o zaman yüzüğü sen almışsın" tepkisindeki oyunculuğu çok iyiydi, bildiğin kahkaha attırdı.
 • demem o ki; eğer bi dizide çamaşır askılığı bi odanın köşesinde üstünde asılı çamaşırlarla gözüküyorsa o dizi samimidir arkadaş. ötesi berisi yok.

  düşün bakayım, sen hiç mira'ların evinde, çamaşır askılığına asılmış ve kurumamış alttan çıtçıtlı badi gördün mü? göremezsin. (a)sude hanım türlü katakullilerle o çamaşırlığı bi tarafına sokar valla. ama bu dizide görürsün işte.
 • güzell dizi fakat artık servetin hamile olduğunu söylememesiyle baymaya başladı.
  --- spoiler ---

  1. bölüm sonu--->servet hamile olduğunu söylemeye giderken yılmazı alevle görür söylemez.
  8. bölüm sonu--->servet hamile olduğunu söylemeye giderken yılmazı alevle görür söylemez.

  --- spoiler ---
 • eğer yanlış görmediysem bugünkü bölümünde ciddi bir hataya imza atmış dizidir:

  --- spoiler ---

  dükkanın sahibi gönül hanım, servet'e yazdığı mektubun sonunda hamile olduğunu anladığını söylemiş. ancak hemen önceki sahnede servet'in o mektubu tüm ailesi ile birlikte okuduğu görülüyor. halbuse servet tüm ailesinden hamile olduğunu gizliyordu.

  --- spoiler ---
 • bennu yıldırımlar ın her bir şeye yakışdığı gibi bu diziye de yakıştığını göstermiş olan dizi.
 • hiç abartmadan söylüyorum bu sezonun en iyi dizisi.
  geçen hafta otobüste can sıkıntısından bakayım dedim, takıldım kaldım. bu hafta da izliyorum ve hiç canım sıkılmıyor izlerken. sinem kobal bile gözüme batmıyor.
  daha önce onlarca defa yazılmış ama sadece timuçin esen icin bile izlenir bu dizi.
  bir de bennu yıldırımlar gerçeği var. lakin bu noktada yapımcıları ve senaristleri eleştirmek istiyorum. zira kadın her dizide; anaç, her durumda kendinden feragat etmek zorunda kalan kadın rolünde. tiyatroda onu izleyenler bilirler, bennu yıldırımlar çok iyi bir oyuncudur. kanımca daha farklı, daha alengirli rolleri hakediyor. en azından ben böyle düşünüyorum.