şükela:  tümü | bugün
  • filmi izlemeden önce bilmeniz gerekenler;

nhl'de kavgalara genel olarak izin veriliyor. kavga bir oyuncu yere düşünce bitiyor. kavgadan sonra 5 dakika ceza alıp, kutu diye tabir edilen kısma giriyorsunuz. bu tarz oyunculara enforcer deniyor. film gerçek bir hayat hikayesinden uyarlamadır. stiffler'ın bu kadar kibar davranması da aslında doug smith'in karakterinden kaynaklanıyor.

güzel filmdir, izlenir.
  • cok cici bir filmmis megerse yahu. uzun zamandir bu kadar iyi bir insani barindiran bir film gormediydik oncelikle...
    "hokeyden hic anlamam, hic de sevmem" bu filmden cok uzaklara dusuyor, zira filmin hokey kurallariyla pek bir ilgisi yok. kisilere odakli spor filmi kisacasi, guzel insanlarin filmi, guzelligiyle digerlerini degistiren ama bunu da gozumuze sokmaya calismayan...

--- guzel ---

kiz oglan icin sevgilisini terk edince, oglanin sevgiliye gidip "ben hak ettim, beni dov" dedigi film...
    "insanlar senin sadece kan akitmani bekliyorlar" diyen karaktere "takimim icin gerekirse kan akitirim, ne var ki bunda" diyen bunu da abartmadan son derece sakin soyleyen film...
    doktor olmasini isteyen ailesine, "siz benle dalga mi geciyorsunuz, ben aptalim" diyebilecek kadar cesur karakteri var yahu...

--- pek guzel ---

cok sacma olmasini beklerken boyle guzel cikinca daha da mi bi sevdik ne?
  • avustralya'da ucuz saraplara verilen ad.
  • something awful forumu üyelerine verilen ad. çıkış noktası sanırım az ünlü birinin foruma laf ederken kullanıcılarına "goon" demesi gibi bi şey; yılansı fare çocuklar stili.
  • inanılmaz başarılı bulduğum film. komedi ve sporu bu kadar iç içe işleyen başka film bilmiyorum. mutlaka izleyin.
  • çok çok başarılı bir komedi. liev schreiber ve sean william scott rollerine cuk oturmuşlar tabizi caizse.
  • gözlerden fazlaca uzak kalmış gibi görünen eğlenceli film. credits kısmında doug smith'in gerçek görüntüleri mevcut.
  • tam olarak es anlamlisi: idiot.. bizdeki kullanima gore bence "mal"a denk geliyor.
  • 2011 yapımı hokey üzerine garip bir komedi imajı yaratan film.
    senaristleri evan goldberg ve jay baruchel olduğu için merak uyandırıyor.
    başrollerde de seann william scott ile liev schreiber oynuyor.

http://www.imdb.com/title/tt1456635/
  • (bkz: starcraft)
    (bkz: protoss)