şükela:  tümü | bugün
 • niki eski bir yazarı hatırlatan sekinci nesil yazar. e hoşgelmiş o zmn.
 • 2.05 boyunda 120 kg.lik pala bıyıklı dazlak'a bile kafa tutabilen yakın korumam.
 • solaklık ve pekçok nesnenin solaklara ters gelişi temalı sohbetimizde kendisine "biz solakların kısa yaşadığına dair de bazı yazılar var ne sinir bozucu dimi?" dediğimde, "her şey ters naparsın, insan bütün ömrü boyunca tersliklerle uğraşırsa nasıl çok yaşasın" diyerek muazzam bir tespitte bulunmuş arkadaştır. saygı duydum
 • soyledigi tek bir cumleyle bana ne kadar yardimsever ve icten oldugunu hissettirebilen.. benim icin sozlugun en degerlilerinden..

  yazdigim tuhaftik korkumla basladiydi; bi baktim kendisi "a ben de, ben de, hatta soyle boyle" diyerek benim gibi oldugundan bahsediyor ve hemen ardindan kimseyle degil sadece sozlukle paylastigim seyler uzerine, unutamadigim ve unutamayacagim su cumleyle basliyor diger mesajina: "mutlu olduklarini mi saniyorsun? onlarinki mutluluk mu sence?"
  ardindan bir anda dokuverdigim icimin, depresif ruh halini yansitan mesajlarima karsilik gonderilen yine bir o kadar icten ve umutlandirici cevaplar, sonrasinda ve devaminda biz ne kadar benziyoruzlar.. yalniz olmadigini bir kez daha anlama ani ve umutla dolma..

  iyi ki varsin...
 • herşey, hırkasının kollarını avuçları içine alan kız başlığına yazdığı entry'sine ithafen yazdığım mesaja aldığım yorumla başlamıştı. sonrasında ise çok içten, çok samimi bir badi oldu benim için. o kadar saf ve temizdi ki hiçbir art niyeti olmayan bir kız* çıktı. hatta o kadar ki bende hatun milletine karşı oluşmaya başlayan genellemeleri yıkan hala saf hala iyi hala temiz* şeylerin kaldığını bana gösteren bir kaç hatundan(en birincisi desem) biri olmuştur. boşver hırkayla şirin olmasan da kendi içinin şirinliği yeter dediğimdir o. iyi ki varsın, hayat seni hiç bozmasın dediğim içten samimi dost.
 • tanımam etmem ama son iki saatimi onun entrylerini okumakla geçirdim. demek ki baymadı. demek ki iyi yazar. *
  nazardansaklanasıca hiç zamanın ötesinde entrysi yok. neden acaba deyip hepsini okudum. kötülenesi entrysi yok. her yere uyar entrylere sahip yazar.

  edit: artık tanırım ederim ve bilirim ki: iyi bir insan. doğuştan abla. bir gün görüşmek de mümkün olur umarım.

  17.02.2011 18:30 ~ 04.03.2011 12:55
  zögedit: aynı zamanda şimdiye kadar girdiği en haklı entrynin ithafıdır. ne kadar eksilerseniz eksileyin değişmeyecek!
 • bizim bir günümüz şöyle geçiyor kendisiyle :

  holy : ohaaaa! ben de yazcaktım bundan.
  gri : :)) şaşırmadım..

  iki dakka sonra..

  gri : ayyy ben de geçen gün aldım bundan :)
  holy : niye şaşırmadım :)

  iki dakka sonra..

  holy : ben tiyatrodayken..
  gri : aaa benim de başımdan böle bişi geçmişti tiyatrodayken..

  iki dakka sonra..

  gri : benim ex aşkım da böyleydi..
  holy : aman sittir et eskileri
  gri & holy : kıhkıhıkıhhh ahahahah ehehehhe uhuhuhuh :p
 • entrylerini okudukça aramızdaki benzerliği görüp acaba kardeş miyiz diye düşündüğüm yazar.
 • -bu sabah hiç yataktan kalkasım gelmedi :/
  -oha benim de gelmedi :s

  bu kızlan bi çok şeyi aynı anda düşünebiliyor, hissedebiliyoruz. ruh ikizim mi diyeyim, yoksa hilde ile sofie gibi bir şey miyiz bilmiyorum. bildiğim tek şey çok seviyor olduğum. darth madır'ın kız kardeşidir o :) darth gribalus'tur! forcelar birleşsin, çıkarılsın kırmızı layt saybırlar!

  gelsin obi-wan öpsün bizi ^^
 • sözlüğün en üretken yazarları arasında bu aralar.