• cnbc-ede piyasa ekrani'ni sunan, vatan gazetesi'nde de ekonomi uzerine kose yazarligi yapan akli basinda hos kadin.
  • karnı burnundayken bile uzun süre çalışmaya devam eden, bu yüzden hamilelik izni almadan önceki son günlerde programını sunduğu masaya 40 santim uzakta kalan şahıs
  • istanbuldaki patlamalarla ilgili sacma davranislarindan oturu ekrani isik hiziyla levent oguz'a devretti, sonra yine devraldi. boylesi durumlarda aslolan degerin hisse, repo, faiz, borsa, bono degil sadece "insan" oldugunu birileri ogretmeli bu hanimefendiye.
  • konuşması bir spiker için biraz alışılmışın dışındadır kanımca.
  • bir web-sitesinde yapilan ankette cnbc'nin en sevilen bayan sunucu adaylari arasinda kendisine yer bulmus tatli bayan;

http://www.gogomag.com/…lkingheads/msnbc_cnbc_f.php
  • ntv'de hafta sonu haber merkezi isimli bir programı ayakta sunmaya başlayan spiker. stüdyoda bulunan çok sayıda koltuktan anladığımız kadarıyla programda konuk da ağırlayacak...
  • ntv hafta sonu haber merkezini sunan, ntv'nin seda sayan'ı. hülya avşar ile ayıla bayıla kanka muhabbeti yaparken gösterdiği samimi ve şımarık görüntüyle akılda kalan, altın orantılı kıkırdak yüzlü ne oldu bana neredeyim ben sunucu.
  • pazar gününün tüm kasvetini alan güzeller güzeli insan
  • mehmet açar ve melis behlil i konuk ettiği bu günkü programına pek hazırlanmamış gibi görünen sunucu. altın küre ödülleri hakkında konuşuluyor, ancak ne geçen sene alanları biliyor ne istatistikleri.
  • sık sık gülüyor, ama saba tümer gibi kulak tırmalamıyor.

konuklarını konuşturmayı biliyor, sorular soruyor, ama burcu esmersoy gibi kasılıp kalmıyor, insanın içini sıkmıyor.

ekonomi programı sunarken ne kadar ciddiyse haftasonu sunduğu reklamlarda o kadar rahat. ama onun rahatlığı iç bayıcı, cıvık bir rahatlık değil, sizi ekrana daha da dikkat etmeye zorlayan bir rahatlık. veya başka bir şeyle uğraşırken fonda duymak istediğiniz bir ses.

seviyoruz mütemadiyen...
hesabın var mı? giriş yap