• ironiden anlamayan nesle aşina olmayan kadındır.
  • ahahah, adam anlamadığı, kafasının bu kadar basit bir ironiye bile basmadığı konuda kendince gömmüş yazar hanım kızımızı. olm senin kafa yapını anlatmaya kelimeler, cümleler, hiçbir dilin lugatı yetmez lan.

ne güzel şey, dümdüz yaşamak yav.

(ara: fikri var)

edit. ben bunu yazarken 2 tane olmuşlar.
  • komik olma girişimlerinde bulunmaya çalışıp bunu bir türlü beceremeyen bununla birlikte güzellikten hiç mi hiç nasiplenememiş bahtsız kadın.
  • başka bir yazısını okumadan, basbayağı ironi yaptığı bir yazısının "ya ne ironisi, yaranmaya çalışmış işte" diye eleştirildiği kadın. canım kardeşim, aç bi' oku önceki yazılarını falan. seversen kitaplarını al. ironiyi anlamadın diye hatanda ısrar etme, "hayır ironi diil banne banne ironi diil" deme.
  • ya kadını günahım kadar sevmem ama yani bu yazısının bir ironi yazısı olduğunu anlamamak için de bariz art niyetli olmak gerekiyor ya. yani az buçuk akli olan birinin monotonluk olmasin diye ortalik bomba dolsun diye düşünmesini beklememesi gerekiyor biri icin, bu kisi gulse birsel kadar porselen beyazı bir türk olsa bile.
  • son yazısında ironi olmayan yazar. bir kısım açık şekilde hukumete sitemini artı kendi insanına duyduğu tuhaf sevgiyi anlatmış gülse hanım.

bu yazıdan ironi çıkaran da "hukumete yaranma çabası" çıkaran da bir sinirlerine baktırsın.
  • bariz ironili yazi. yahu kotu niyet de diyemiyorum ama her seyden de nem kapmamak lazim sanki..
  • ne kadar bilmiş, ne kadar mürebbiye yetiştirmesi, ne kadar hassas kalplisiniz. yavrularım benim.

gülse birsel çok da güzel, efraim kişon tadında, binlerce benzerlerini facebook'da görebileceğiniz tarzda oldukça da güzel bir yazı yazmış, hayatı bir haltı beğenmemek üzerine kodlu, devamlı bir pislik kokluyor kıvamında yüz ifadesi ile dolaşan paşazadeler en ağırından dalıyorlar konuya. yok hiç bir kanalda yer bulamazmış da falan filan.

şu ana kadar yaptıkları, özellikle avrupa yakası'nın zekatı bile sizin hayatınız boyunca toplanıp yaptıklarınız/yapacaklarınızdan fazladır bu hanımın.

ha bu arada, efraim kişon'da israil'de yaşananları benzer bir dilde anlatır ama yahudi milliyetçisinin önde gidenidir. öyle kafanızdaki tiplemelere uymayabilir gördüğünüzde sizi şaşırtan insanlar.
  • ironi değilse bu nasıl hükümete yaranma şekli lan? avrupada monoton yaşamaktansa türkiyede bombalarla yaşamayı tercih ediyorum,teşekkürler akp diyerek hükümete yaranılır mı lan? bu baya baya ironi kokan bir yazı, eğer ironi değilse gülse birsel çok yakında ışid'e katılmaya gider.
  • gerçekten bazı insanların konuya nasıl baktıklarını anlayamıyorum. düşmanlığa bu kadar hevesli olamazsınız.
    kadın anlatmış işte tatlı dille ne de güzel yapmış. hala daha yalaka damgası yiyor.
hesabın var mı? giriş yap