• ama hayatımda gördüğüm en berbat oyuncu. yazmayayım dedim ama dayanamıyorum, ne zaman o diziye denk gelsem (deniz yıldızı) sinirden gülüyorum. şahıs olarak tanımam belki dünyanın en şirin insandır.
  • deniz yildizi dizisinden over dose calisma saatleri nedeniyle ayrilan okuldan arkadasim. dava acmisti yapim sirketine ve simdi kazandi. bu da diger oyuncu arakadaslara ornek olur umarim. haber icin tiklayiniz

(bkz: deniz yıldızı/@cikolatali catlak kurabiye)
  • bayan gözkapağı.
  • an itibariyle beyaz show da morlar içinde boy gösteriyor.bakışları her zaman ki gibi sürekli şaşırmış gibi de olsa,gerçekten çok hoş gözüküyor.ayrıca oynadığı dizi deniz yıldızında herkesin konservatuarlı olduğunu da özellikle vurguladı.başarıları daim olsun.
  • paramparça adlı diziyi izlemem sebebim olan inanılmaz tatlı hatun. fettan kadın rolünü de müthiş oynuyor. oyunculuğu da çok iyi.
  • dün akşam ali poyrazoğlu tiyatrosunun son oyunu beni yeniden sev'de izlediğim ve anında vurulduğum cins-i latif, güzellik abidesi...

kimdir nedir diye araştırdım ki kendisi deniz yıldızı adlı dizide oynayan hanımefendiymiş. diziyi hiç izlemedim ama fox tv'nin mecideyeköydeki devasa bina giydirme afişlerinden beynimize kazınmıştı.

sahnede duruşu çok hoş ve zarif, nefes kesici bir güzelliği var. oyunculuğunu eleştirmek için daha başka yerlerde de izlemek lazım ama ilk izlenimim gayet başarılı olduğu yönünde. aksi olsaydı ali poyrazoğlu tiyatrosunda oynayamazdı sanırım.

yolu açık olsun.
  • hafiften angelina jolie'yi andırıyor.
  • ağırdan katee sackhoffu andırıyor.
  • çok yakın bir arkadaşımın kuzeni, diziyi hiç izlemedim ama öyle ayaküstü tanıştık. çok tatlı ve hanımefendi bir duruşu var. ne diyelim bahtı ve yolu açık olsun..
  • abi onu bunu baska resimleri bilmem de beyaz showdaki hali ayni angelina jolie. ilk gordugumde resmen o zannettim. oynadigi diziyi falan zaten bilmem, orada gorunce cok sasirdim valla.
hesabın var mı? giriş yap