• bizimkiler dizisinde deli nimt'i oynayan oyuncu, bunun yaninda dizide soyledigi turk muzigi parcalarindan anlasiliyor ki bu hanimin sesi de oldukca guzel
  • 72 yaşında kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiş sanatçı, bizimkiler'in deli nimet'i.

göz mü kırptın sen tahtakafa?
  • cenazesi bugün öğle namazının ardından karacaahmet mezarlığı'nda toprağa verilecek olan oyuncu. böylece bizimkiler'in bir yıldızı daha kaymış oldu. sanatçının sevenlerinin ve akrabalarının başı sağolsun.
  • bu videoda görüldüğü üzere ölümünün üzerinden 4 sene geçmiş olmasına rağmen bir mezar taşı bile olmayan sanatçı.

sen yıllarca tiyatroya emek ver, türkiye'nin belki de en ünlü dizisinde yıllarca oyna, ama doğru dürüst bir mezarın bile olmasın. çok üzücü bir durum.
  • videoyu izledikten sonra her ne kadar televizyondan da tanıyor olsam çok üzüldüm. biz mi para toplasak bir şeyler yapsak? kimsesiz mi bu kadın? o mezarın yeri ve hali nedir öyle, gerçekten akrabammış gibi üzüldüm.
  • tahta kafa'yı paralardı sürekli. *

mekanı cennet olsun.
  • bir çok haber sitesinde ve vikipedi’de kendisinin karacaahmet mezarligi’na defnedildigini söyleniyor.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…ine_yenik_dustu_.html

ancak ilgili video’da mezarin ümraniye hekimbaşı mezarligi’nda olduğu söylenmiş.

ya haber yanlış ya da bir karışıklık olmuş gibi.
  • sanırım "bizimkiler" ve "yazlıkçılar" daki temizlikçi yeter karakteri hariç hiçbir tv projesinde gözükmemiş, gözükmüşse de ara rollerde yer aldığı için dikkat çekmemiş oyuncu.
    bizimkiler'in bir bölümünde 1999 seçimleri öncesi aday olan tahtakafa'nın billboard afişini parçalarken "bu ne böyle ampul gibi" diyerek geleceği görmesi, sonraki seçimlerin akıbetini duyurması tarihe not düşülmelidir.
  • 2023 itibariyle halen bir mezar taşı olmadığını bir facebook sayfasasında görerek üzüldüm kimsesizlik çok acı
  • kim seslendirdi kanalının cihat tamer'le yaptığı youtube'daki röportaja göre, deli nimet rolüne girmesini sağlayan kişi bizzat cihat tamer'miş.

cihat tamer'in eşinin bakırköy'deki butiğine güngör hanım sık sık gelir bana da bir rol ayarlayın diye rica edermiş. cihat tamer en sonunda kıramamış bir rol ayarlamış.

iyi ki de ayarlamış. gerçekten çok iyi oynamıştı rolünü rahmetli. az paralamadı garibim tahta kafa raşit'i.*

huzur içinde uyusun.
hesabın var mı? giriş yap