• sahibi, istanbul büyükşehir belediye başkanı ekrem imamoğlu'na hırsız demiş bir kimsedir. kaynak

ayrıca trt world çalışanıdır. kaynak

bunun yanında rakip restoranların menüsünde domuz etli yemekler sunduğuna dair kara propaganda yapmaktadır.kaynak

tipik bir islamcı yani. ama çok ilginçtir ki küfrettiği modern, seküler ve demokrat kesime bir şeyler satmaya çalışmaktadır. bu kafayla yallah bağcılar’a...
  • akp militanı biri tarafından işletilen mekan.

sevmeyebilirsin ama saygı duymayı öğreneceksiniz.

parayı imamoğlu'nu sevenlerden kazan, sonra da arapçılar gibi hakaret et.
    yok öyle dostum...
  • bir aktroll tarafından işletilen işletme. tabii ki yemiyoruz, buradan da düşük oy verebiliyoruz.
  • istanbul'un yüzde 80 chp çıkan ilçesinin yüzde 90 chp çıkan mahallesinde, genelde chp'den yana tercihlerini kullanan beyaz yakalı insanlara hizmet verip ekmek yiyecek ve onların tercihine hakaret edeceksin. herkes hakkıyla ekmeğinin peşinden koşsun, birbirine saygı göstersin, çok mu zor?
  • kendisi baltayı taşa vurmuştur. hadi bakalım görelim kimmiş hırsız.
  • arkadaşı reklam için başlık açmışken, bu aktrolün baltayı taşa vurması iyi oldu. hem sosyal demokratlardan para kazan hem de hırsız de.

gerçek hırsızın kim olduğunu biliyoruz.
  • istanbul havalimanı’nı öven bir zihniyet buraya düşük puan verenlere ezik demiş. yok öyle insanlara hakaret edip hiçbir şey olmamış gibi hamburger pişirmek. bundan sonra toplarsın kendin gibi akp sempatizanlarını götürürsün işleri artsın diye.
  • isterse dünyanın en güzel burger’ini yapsın, rakiplerine çamur atarak ve müşterilerinin büyük bir bölümünü ajite edecek şekilde politize olarak kaybetmiştir bugün itibariyle. geçmiş olsun.
  • sahibiyle (mevlana) 2003-2004 yılında boğaziçi üniversitesi sarıtepe kampüsünde aynı yurtta kalmıştık, hatta intermediate-f sınıfında aynı sınıftaydık. derslerde uyurdu genelde ama sosyal hayatında komik, hoşsohbet birisiydi, ne ara yol yabdılar kafasına erişti şaşırdım kaldım.

valla bir ara mekanına gelelim diyordum eş-dostla beraber de, kusura bakma mevlana, artık kapının önünden geçmem, bu köhne zihniyetin bir parçası olduğun için de senin adına üzüldüm açıkçası.

hırsız dediği söz konusu tweet
  • google puanini copten toplarlar artik, yemedigim halde midemi bulandirmayi basardilar, tebrikler.
hesabın var mı? giriş yap