• yerli barbekü üreticisi.

http://www.guruss.com/

kullanmadım ama gördüğüm kadarıyla yorumlar olumlu. yalnız adamlar türkiyeden neden dünya markası kolay kolay çıkmıyor sorusunun cevabı resmen. marka için seçilen isim, web sitesi, ürün tanıtımı her şey ofsayt. 1000 tane yorum okuyayım bu markayı göklere çıkaran, bu haliyle ben güvenmem arkadaş.
  • kendisini kesfetmeseydim az daha weber ranch kettle alıyordum, götüme de girmişti 1.000 küsür dolar. neyse efenim, gayet de olmuş mangaldır.
  • hakkında bu kadar az entry girilmesine şaşırdığım barbekü/mangal markası. ister barbekü diyin buna misafirlerinize güzel sunumlar yapın, ister mangal diyin rakınıza kanka olsun.

ama adamlar yapmış yani. yerli olmasına şaşırdım doğrusu bu kalitede bir ürünün. helal olsun kendilerine.

hakkında 3. entry'yi giriyorum ama sorsan herkes et gurusu anasını satayım.
  • komur tutusturma bacasi almak icin bir supermarkete gittim. aklimda weber vardi. sanirim weber 149 tl civari idi gecen sene. her neyse yaninda da bu marlayi gordum. 99 tl idi fiyati. malzeme weber den daha iyi. bir vurusta adam oldurursun. oyle bir malzeme. dedim al bunu geç.
    neyse eve geldi arastirdim ve turk oldugunu gordum. normalde igne alsam almadan once web den bir bakarim ne ayakmis diye. ama urun o kadar iyi ki turk oldugunu hic dusunmemistim.

velhasili kelam uluslararasi markalar kalitesinde urunleri var. simdi mangalini da almayi planliyorum. dusunenlere tavsiye ederim.
  • bir mangal o kadar eder mi diye düşündüğüm ürün. bu barbekü, mangal, grill neden bu kadar yüksek fiyatlı, bunun maliyeti nedir ki diye hep düşünmüşümdür. sonunda da o kadar etmeyeceğine karar verip bizim şarküteriden emaye orta boy ayaklı 50tl bir mangal alıp gemişimdir. gayet de memnunum. ayrıca çok sık kullanılan bir ürün olsa tefalin kızartma makinası (ya da tenceresi gibi) verilebilir bir ücret. ama kaç kere kullandığını sorguladıktan ve maliyetinin ne kadar olabileceğini yapacağın işte ne kadar kolaylık sağladığını, işlevselliğini düşündükten sonra pek bir artısı olmadığına karar verip vazgeçtiğim ürün.
  • geçen sene 75cm büyük boy mangalı 700-800 bandındayken şu an 1.700-1800 irtifasinda seyretmekte. aferim benim yerli üreticime.
  • cg-075 modeli yanında 2 adet yakma bacası, 3 adet döküm ızgara, 1 adet taş ızgara, 3 adet tel ızgara, koruma kılıfı ve önlük (olmasa da olur) ile birlikte yaklaşık 1700 tl ücrete geliyor. weber’in çok daha küçük ürünü bu aksesuarlar da olmadan en az 1000 tl daha pahalı.
  • şık duran mangal markası.

cg-050 modeliyle memphis arasında kaldım. konuya hakim olanların yönlendirmelerine açığım.
  • cg-050 modelini 1 senedir kullandığım yerli mangal üreticisi, adete haftasonları yazlığa gitmek için can atar oldum, gerçekten yerli üretimden beklenilmeyecek kalitede.
  • bu kadar mangal seven bir milletin başarılı bir yerli mangal markasının olmaması gerçekten çok büyük hayal kırıklığı olurdu zaten. henüz kendim alıp kullanmadım ancak her okuduğum yerde, her alan tanıdığımdan aldığım yorumlarda övülen mangal markası. bir gün ben de alırsam yorumumu editleyerek eklemeyi planlıyorum.
hesabın var mı? giriş yap