• özellikle atalay demirci'nin rezil ötesi oyunculuğunu gün yüzüne çıkarmış filmdir.
  • atalay demirci'nin sonu olacak film. başı var mı ki, sonu olsun diyeceksin. ulan ben böyle kötü film izlemedim. çekmek için neden zaman harcadınız ,anlamadım ki. bu arada ben de izlemek için zaman harcadım ayrı.
  • bir film ne kadar kötü yapılabilir sorusuna cevaptır.

bu filmi sinemada izleyip para verseydim herhalde ağlardım.

total gişesini çok merak etmemle beraber diplerde olduğundan şüphem yok.

atalay kötü bir stand up yaptığı kadar vasat ta bir oyuncuymuş.
  • filmle ilgili 3 entry'de vasat sözcüğü geçmekte ve bunu kullanan arkadaşlardan en az 2 tanesi kelimenin anlamını bilmiyor. vasat, ortalama demektir arkadaşlar. kötü, yetersiz, başarısız demek değildir. bu filmin de adamın oyunculuğunun da kötünün çok çok altında olduğunu tahmin ediyorum. o yüzden vasat kelimesinin bu filme dair eleştrilerde geçmemesi lazım.

tanım: "kanadın açıverdi" dizesiyle bütünleşen sevimli bir türkü sözü.
  • parçayı şu an canlı dinliyorum ama söyleyen abi hadi eller demekten parçayı söyleyemiyor
  • sabun köpüğü filmlerden bir tane daha... anlamadığım tek nokta, o kadar iyi oyuncu nasıl olur da bu filmde oynamayı kabul eder. atalay zaten olmamış, üstüne gidip şive yapmış. lütfen izlemeyin.
  • televizyon için çekilmiş bir film olsaydı olmuş derdim ama sinemada bu filme para verilmez.

seçici biriyseniz kesinlikle izlemeyin. anca 50 yaş üstü insanlar tv'de izleyip kahkaha atabilir.

(bkz: zaman kaybı)
hesabın var mı? giriş yap