• ucuz hanım ağacılık oynamak.

yav instamda bi kız var, görsen porselen bebek gibi 45 kilo falan.

kız özlü sözler, şarkılar türküler atıyor kendi fotoğrafı fonda. kardeşim eyvallah, can kardeşim tarzı konuşmalar. 45 kiloluk bi bedene kocaman bi kamyon şoförü sığdırmış. hakkaten inanılmaz.
  • ayak baş parmağının ve ikinci parmağının boyutunu kadınlar doğarken kendileri seçmedigi için güzel kadını çirkinleştiren şey diye bir yorum yapılamaz, yapılmamalı.
  • asiri makyaj kesinlikle.makyaj yapmayin demiyoruz yine yapin ama dozunda yapin.
  • kontur kaş ve yüze yapılan dolgulardır.
  • yanında ben varsam gerçekleşmesi muhtemeldir.
  • eğer kadın zamanla, tanıdıkça çirkin gelmeye başlamışsa tek nedeni karakteridir.
    halden anlamayan, insani erdemlerden uzak, hep bi memnuniyetsiz, enerjinizi emme özelliğine sahip bir kadını miss world bile olsa güzel görebilmek büyük yetenek gerektirir.
  • ortamdaki diğer kadınlardan güzel olduğunu her fırsatta vurgulamaya çalışması, güzelliğinin farkına varılmasını istemesidir.
  • abartılı makyaja bürünmüş kadınlar ne kadar güzel olsalar da bana hep itici gelmiştir. sanki çirkinliklerini makyajla örtmek istiyorlar. sade olsun benim olsun.
  • (bkz: sevgisizlik)

iki anlamda da.. sevilmeyen kadın güzelliğini, ışıltısını, güler yüzünü yitirir. aynı şekilde eğer sevmiyorsanız bir kadını güzel bulmazsınız, her şeyi batar. konuşması, gülüşü, her zaman hoşunuza giden ama o an ağzına vurma hissi yaratan bir mimiği... batar da batar.
  • sinir bozucu karakteridir.
    dünyadaki en iyi plastik cerrahi teknolojisi bile düzeltemez.
hesabın var mı? giriş yap