şükela:  tümü | bugün
  • zeka, entelektüellik.
  • aynı kafa yapısına sahip olması. herşeyi paylaşabilecek bir kişi olması. dünyanın en güzel kadını olsum yine bazı şeyler olmazsa olmaz ki.
  • hic guzellige asik olmamis bir alfa olarak diyorum ki bu skoosh. yani (easy-simple) ama bir o kadar da maharet ister.

icten ve samimi olmak, +/- zitlari kavramis olmak, gereklilikleri bilmem.

3 ana madde bunlar guzellik denen kavrami olusturur bahsedilen seyde fiziksel bir sey yoktur ama cok fazla nitelik vardir ve ben hic guzellige asik olmamis biri olarak size bir tavsiye vereyim bu 3 sey sizi super insan yapar. ama guzellik sadece vitrindir.
  • kendi ayakları üzerinde durabilmesi,sürekli şikayet etmemesi,gülümsemesi, tutkulu sevişmesi.
  • samimiyet.
  • bir kadının tek başına bir kasa birayı taşıyabilmesi bu detaylardan birini ifade eder.
  • bende eksik olan şeyleri tamamlaması.
  • çözüm odaklı, özgün ve inovatif. yok bu iş ilanı gibi oldu. :d
  • zeka ve destekçi özellikler bir kadının güzelliğinin önünde geçiyor. zira dünyada tek destek olması gereken kişinin erkek olduğunu düşünmeyen kadın, feminist zırvalardan etkilenmemiş ve samimi bir eşitlik anlayışına sahiptir. kocasını bir hayat sigortası ya da banka olarak görmeyip onunla hayatını ortaklaştırmak isteyen kadın, zeka ve destekçi özelliklere sahiptir. tabii zeka ve destekçilik kadının fedakarlığı, erkeğin temel özelliğidir. bunu küçümsemek için değil, doğamızı tarif etmek için söylüyorum.
  • ilahi bir güzelliktir. kimse çirkin gördüğü birine aşık olmaz. aşık oluyorsa çok çirkindir realist yaklaşır o kıza yanlar. güzellik binanın temelidir. üstüne istediğini koyarsın. ne yazık ki hakikat bu.