• eski türk filmlerinde özellikle ali şen'li, kemal sunal'lı filmlerde tanık olduğum, sırça kôşklerle, cumbalı evlerle beraber nedense aklıma kazınmış bir tedavi şekli. ama benim filmlerde gördüklerim, üşüttükten sonra kişinin sırtına uygulanmaktadır.
  • müslüman olduklarını iddia eden fakat cinsellik dışında başka birşey düşünemeyen, ince espriden anlamayan, düşük zeka seviyesine sahip yalakalara hitap eden dergi.
  • karikatur dergisi??!!??!!??!!
  • leman, gırgır,uykusuz, penguen.. türü dergiler gibi bel altı olmamasını temenni ettiğim dergi.
  • çok eskilerden beridir kullanıldığı bilinen alternatif bir tedavi yöntemi. şu resimde görüleceği üzere vakumlu kaplarla, belirli noktaların küçük kesilerle kanatılması ve kanı vakumlu kaplarda toplayıp atma işlemidir. işlemi uygulayan ve uygulatanlar vücuttan kirli kanın ve toksinlerin atıldığına inanır. bir hekim olarak şahsi fikrim ise etkisinin plasebo olup, faydalı olacağı inancıyla ruhsal bir rahatlamaya neden olduğu yönündedir. deneyen ve çok büyük fayda gördüğünü iddia edenlerin genellikle çeşitli pskiyatrik ve nörolojik rahatsızlıkları bulunan kişiler olduğuna çok sık tanık oldum. plasebo ve psikojen fayda da bazen ilaçlarla elde edemediğimiz bir faydadır, bu yüzden tamamen ve kesinlikle hiçbir işe yaramaz diyemiyorum ancak normal şartlarda ne kendime uygulatırım ne de bir yakınıma öneririm. itirazım, çok büyük tedavi yöntemi olarak anlatılıp, modern tıbbın önüne geçtiği noktada başlar.
  • hiç bir zeka örneği gösteremeyen zorlama mizah dergisi ne çizerleri çizer ne esprileri espri. üzülerek takip ediyoruz.
  • sırtın belli birkaç bölgesinden ve kafanın arka kısmından küçük küçük kesikler atılıp daha sonra bu kesik yerlere kupa tutulması yoluyla vücuttan pis kanın alınması işlemi imiş. tavsiye üzerine gidip ççok memnun kaldığım bir aktivite. altı ay kadar önce ilk defa yaptırdığım işlem sonucu en az haftada bir şiddetli ayda bir ise haşmetli olarak tutan baş ağrılarımı (bkz: migren) (bkz: sinüzit) uzun süre (3 ay kadar) dindirmeyi başaran müthiş bir şey. üç aydan sonra şiddetliler yavaş yavaş gelmeye başladı derken bugünkü haşmetliden sonra bir kez daha gitmek farz oldu.
  • biraz önce uykusuz, leman veya ot almak isterken bulamayıp "bunu ver bakayım" diyerek aldığım dergi. okuyorum okuyorum çok farklı. surekli muhalefeti yermeler, cemaati kötü göstermeler var. sadece akp yok. gireyim bakayım dedim neymiş bu, ogrendim ki zaten yandaş dergiymiş. aklınızda bulunsun. ona göre alın veya almayın. klasik uykusuz, leman beklemeyin.
  • iktidar fluffer ları
hesabın var mı? giriş yap