• gerçekten böyle bir vatan evladı vardır. reklam olsun diye başlık açtırmamış, sipariş haberler hazırlatmamış, instagramda göz boyamaya çalışmamıştır. atatürk'ün gösterdiği yolda azimle çalışmış hacettepe'yi pek çok alanda temsil etmiş pırıl pırıl ve mütevazi bir doktordur. kendisini buradan tebrik ediyorum. yolun her daim açık olsun.

peşin not: yukarıdaki iddialar sadece ve sadece bana aittir. bu başlığa konu olan kişi veya kişilerin fikirlerini yansıtmamaktadır. kendisinin önümüzdeki ay uzmanlık sınavına girmesi beklenmektedir bu nedenle lütfen bu genç hekimimizi rahatsız edecek davranışlarda bulunmayın. anlayışınız için teşekkürler.
  • umarım pratikte de aynı başarılı hayatını sürdürür.
  • tebrik ederim. en güzel acil servisler seninle olsun. tuttuğun serum altın olsun inşallah :)
  • hacettepe tıp’tan 3.97 ile mezun olan kızın bir üst modeli.
  • bunun bi benzerine lisede rastlamıştım. aldığı tüm notlar 9 veya 10 idi ve 10 lar 9 lardan fazlaydı. mümkün olan kızdır yani.
  • hacettepe tıp'tan bir türlü 4.00'la mezun olan kız çıkamaması
  • tebrik ettiğim sevgili okuduğum üniversitenin mezunu daha iyiye, en ileriye... dileklerimle...
  • akordiyonu yemiş, bütün çıkarmış.
  • eline plazma alsa fibrinojenlerin bile dayanamayıp çökeceği serum gibi kızdır.
  • o 0.02 yi kıran hocanın mına koyim
hesabın var mı? giriş yap