şükela:  tümü | bugün
  • hürriyet(3 dakikalık bir kısım) tarafından paylaşılan hakan atilla'nın 27 mart 2017 günü gözaltına alındıktan sonra sorgulanma anından kesitler :

-benim şahsımla ilgili bir konu değil. benimle ilgili olsa amerika’da ne işim var? aptala mı benziyorum?

-benim reza ile hiçbir şahsi işlemim yok. bankanın reza’yla yapmış olduğu işlemler vardır.

-elinizden geleni yapın. ben hükümet görevlisiyim. bu yüzden büyük ihtimalle bu davayı takip etmeyi isteyeceklerdir.

edit:imla
  • akp döneminde gerçekleşmiştir...

https://mobile.twitter.com/…atus/938686141745778688
  • bir adamın dakikalar içinde yıkılışını izlediğim bir kayıt... kimlerin ne yaptığı aleni belli bir şey, bunu sulandırmanın manası yok zaten...

rüşvet, yolsuzluk gırla gitmiş eyvallah ama bana bu adam, bu yapılanlardan kişisel çıkar sağlamış gibi gelmiyor beyler, bayanlar... işin içinde, ona da eyvallah ama rüşvet gibi bi suçu yok gibi bu adamın... verilen emirleri yerine getirmiş, açık noktaları bulmuş o kadar... hatta bazı yapılanlara direnmiş bile...

ama abd’ye neden gittiğini de hiç anlamış değilim... adama bizim pisliklerin hepsini yıkacaklar... yazık olacak gibi... atilla da keşke zarrab gibi konuşsa... şu rüşvetçi o çocukları iyice ayyuka çıksa...
  • aptala mı benziyorum? diye sormuş arkadaş. yok be arkadaş sana inanan, yaptıklarını yalayıp yutan, seni pamuklara sarıp sarmalayan aptalların yanında sen bokun içinde badesin bence.
  • (bkz: buralar değerlenir)

amerikalıların küstahlığı içimi acıttı,bir reza yüzünden ülkenin vatandaşları ve itibarı ne hale geldi.

hakan atilla'nın sadece verilen emirleri yerine getirdiğini düşünüyorum.ilk izlenimim bankayı korumaya çalışan biri gibi duruyor. "ben aptala benziyor muyum" diye soruyor ya dur be hakan'ım dur biraz.
  • hakan'ın ceketi, hırkayı çıkartırken, diğer elemanın kolları sıvadığını görünce hakan'a dalacak sandığım sorgu anı.
  • ''ben tanımam etmem, benimle bir sorunu yok. bankayla çalışmış banane'' diye konuşan zatın sorgulama anıdır.
  • "do i look like a stupid?" demiş çokta akıllı göründüğü söylenemez.
  • ne yapmış hakan atilla, adam mı öldürmüş?
    kendi ifadeleriyle abd yaptırımlarını delmiş, bm bile değil.
    hal böyleyken bak bugün bm kararlarını yok sayan abd, kudüs'ü israil'in başkenti olarak tanıdı.
    uluslararası hukukmuş, peh.
    alenen fetö operasyonunun devamı olan bu davaya içeriden destek veren kim varsa haindir, net.
  • scott and i are a good team, bu ne la, simple present tense işledik de boşluk doldurma mı yapıyoruz.

devlet falan bilmem, ilk aklıma bu geldi. gerisini çalanlar düşünsün.

bana ne?