• yine bir sirk kurmuşlar, kendileri çalıp kendileri oynuyor. bu arada karşı tarafa 4 adam gönderip 8 füze attırmasınlar aman dikkat.
  • nerden baksan acayip bir açıklama. hakan fidan'ı geçtim, ahmet davutoğlu cumhurbaşkanını karşısına alarak bu kararı nasıl alabildi? insan gerçekten hayret ediyor,seyrek bıyıklı asabi şahsiyet bunun intikamını alır.
  • (bkz: haydaaa)
  • (bkz: reserved)
  • yine neyi paylaşamadılar acaba sorularına gark ettiren açıklama.
  • (bkz: haydaa)
  • 2 gündür miti yalayan akplileri dumur etmiş durumaahahshsjakak.
  • recep tayyip erdoğan'la ahmet davutoğlu arasındaki ilk major anlaşmazlık olarak kayıtlara geçebilir.

şaşırtıcı mıdır? hayır. çünkü cumhurbaşkanımız karakteri gereği her şeye hükmetmek isteyen bir lider. o yüzden de başkanlık istiyor.

edit: 29 gün sonra hakan fidan'ın adaylıktan çekilmesi ile cumhurbaşkanımızın isteği gerçekleşmiştir.
  • "ancak, bu sayın başbakan ve hükümetin kararıdır. ben karışamam" şeklinde devam eden cümle'dir. ülkede hangi kurumların bağımsız, hangileri bağımlı olduğuna veya olması gerektiğine dair bir liste almamız gerekiyor.
  • şaşırtmış yorumdur. erdoğan'ın hakan fidan'a olan güveni malum o yüzden arkasında iki seçenekten biri vardır;
    1- mit'i başkasına emanet etmek istemiyor.
    2- doğru zamanda doğrudan genel başkan olarak partiye gelmesini istiyor.

bunlardan biri değilse kesin numara yapıyor. olumlu karşılamadığımı başbakana söyledim diyor, davutoğlu kolay kolay erdoğan'ın sözünden çıkamaz. o yüzden inandırıcı gelmedi pek.

ben asıl şimdiye kadar bu konuda olumlu laflar eden ak partililerin ne diyeceğini, nasıl döneceklerini merak ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap