• benim hocam grubunda çalışan ingilizce eğitmeni.

(bkz: eğitim videolarında yapılan en büyük hata/#66705337)
  • youtube'da çok kötü hazırlanmış bir ingilizce eğitim seti olan adam. kameramanı bile kötü o derece.
  • alanında bir ilki yaparak ücretsiz videoları bizler ile buluşturan.
    sayesinde yüzlerce kursa gitmeden puan alan insanların dua ettiği adam gibi adamdır.
  • çok mütevazi bir kişilik videolu derslerinin bu kadar faydalı olacağını aklımın ucundan bile geçirmezdim.
  • ingilizceyi tasniflendirerek anlattığı için, insanlar, yıllardır okullarda verilen bilgileri kafalarında oturtabildiler. bence bu nedenle bile başarılı sayılabilir.
  • online yds/yökdil kurslarının bile en az 1500 lira istediği şu günlerde, ücretsiz ingilizce videoları çekip yayınlayan benimhocam kadrosundaki ingilizce eğitmeni. bu videolarla ne kadar ingilizce öğrenirsiniz? tartışılır. ama belirli bir altyapınız varsa ve grammer gibi konuları tekrar etme amaçlı izliyorsanız, verdiği kısayol çözümleri, bazı ipuçları sayesinde işinize yarayabilecek bir hocadır. kendisine sosyal medyadan bir soru sorduğunuzda anında cevap verecek kadar da mütevazidir. sayesinde 20 puan artırdım, hedefim bu sınavda da 12 puan artırmak. bakip göriciz sözlük.
  • kimsenin yapmadığını yaparak ücretsiz youtube'da ingilizce dersi veren güzel insan. yds dersleri de çok başarılı. anlatımı da fevkalede iyi. kendisini tebrik ediyorum ve çok sıkı bir takipçisi olacağını söylemek istiyorum.
  • youtube kanalı sayesinde birçok öğrencinin ücretsiz bir şekilde dil sınavlarına hazırlanmasına katkı sağlayan öğretmendir. özellikle temel konulardan olan "zaman" konusunu harika bir tasnifle anlatır. bence sadece öğrenciler değil, öğretmenler de seyretmelidir.

(bkz: https://youtu.be/dpnwud3fkoy)
  • sadece ingilizce değil, türkçe bile bildiğinden şüphe duyduğum hoca
  • o videoları indirirken öyle azimle indirdim ki ilk videoyu izlememle inancım yerle bir olmuştu . siz bu hataya düşmeyin videolar ilerledikçe hocanın da sürece daha çok adapte olduğuna şahidim . şaka maka yds de istesiğimi alacağıma inanmaya başladım.
    bu adama hayır duası etmek istiyorum. o günleri görmek istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap