• butun dunyada toplam 3 milyarin uzerinde bulunur.
  • linkedinim yok, instagramım yok, threads vs. yok.

biraz bilgi almak için twitter'ım var, bir de facebookum.

ben de 2-3 yıl önce öğrendim fakat facebook hala çok yaygınmış. başka bir ülkeye gittiniz, bilgi lazım, hemen bir facebook grubu. expats in tbilisi, expats in belgrade. hepsinde en az 20bin kişi var, anında yardım ederler.

internetim kesildi, araç tutmamız lazım, evde gaz kaçağı var, bu akşam ne yapılır, bankadan böyle email geldi, ehliyet almam lazım, oturum için avukat lazım vs. bilen birileri çıkar.

bunun dışında ev tutmak için de tonla grup var, yine hepsi çok aktif. sosyalleşmek, işte dating veya yürüyüş vs için de tonla grup var. fırsatım olmadı onları kullanmaya.

facebook benim için ekşisözlük gibi oldu, arkadaş eklemem, story izlemem, yazışmam ama bilgi alırım.
  • muhtemelen ya okey oynuyordur, ya da oğlunu/kızını stalkluyordur.
  • ilk girdisinin şubat 2014 yılında yapılmış olan başlık. yıl 2020 aq
  • diger sitelere giris icin kullaniyordur.

(bkz: explorer)
  • facebook mu kaldı diye merak ettiğimdir. her işiniz için twitter yeter da artar.
  • benim.

birkaç haftadır tekrar kullanmaya başladım. sahiplenme amaçlı kedi arıyorum ve bu tarz sayfaları takip ediyorum.
  • online okey oynuyordur
  • ilçede konut satıyorum, dayılar neredeyse oradayız ne yapalım. en çok fiyat soranlar teyzeler. ticaret facebookta ilçelerde.
  • mature seviyor olabilir.
hesabın var mı? giriş yap