• gün gelecek, devran dönecek. adalet tekrar sözlük anlamı ile kullanılmaya başlanacak. ve işte o gün bu kadın ve bunun gibiler

yar-gı-la-na-cak.
  • "gezi de onlarca kadın taciz edildi siz ne diyorsunuz" dan kastı polislerin karakollar da yaptıkları değilse akıl sağlığı vahim insan. bi ihtimal belki oradan yırtar ama yok ya.
    hertürlü yargılanacak.
  • bugüne kadar ismini elhamdülillah duymamıştım. o kara gün bugünmüş de kendisi ile tanışmak laneti ile cezalandırıldım. hanfendiye göre kabataş yalanının kanıtına gerek yokmuş. tam olarak "offf sana bişi kanıtlamak zoruda diyiliiim gider msn şurdaaan" kadını. ayrıca enver aysever "kanıt lazım" dedikçe "cinsiyetçilik" yapıyorsunuz dedi ya la. vay amk biz demek cinsiyetçilik kavramını bilmiyormuşuz. iyi oldu bu.

yasalar önünde kanıt gösterilmesini talep etmek cinsiyetçilik arkadaşlar ama özellikle tesettürlü ve belediye başkanı kızlarına. yayalım pls.
  • enver aysever tarafından, tutunacağı tüm yalanlar kırılıp elinde verildiği için son sürat studyoyu terk etmiş kişi.
  • yargılanacaksınız lafını duyunca küplere binerek korkan ve kaçan kişi.

halime okuyorsun buraları biliyoruz, iyi dinle bak kaçışın yok, yargılanacaksın. sanık kürsüsünde ağlamaklı gözlerle hakime bakarken daha çok korkacaksın. cezaevindeyken etrafında çeşitli kadınlar olacak, bir kısmı atılan iftiralar ve yalanlar nedeniyle hapse girmiş mahkumlar olacak. seninle iyi geçinemeyecekler. huzurunu bozacaklar. dandik bir battaniye üzerinde uyuyacağın ilk gece hıçkırıklarla ağlayacaksın. çok korkacaksın halime, ziyaretine gelenlere yalvaracaksın beni buradan çıkarın diye. değer miydi tıraş bir milletvekilliği, biraz para, ev ve cip için değer miydi ha diyerek ciğerine oturacaklar ve çok korkacaksın halime çok.

yargılanacaksın.
  • yayını altın gününe çocuk getirmiş komşu gören teyze gibi terkedebilmesi geçici bir süre için yapabileceği eylemlerden biri olan. bu komedi bittiğinde sanık kürsüsünden kaçamayacak.
  • herkes yalan söyler.

gerçek olan budur. ama önemli olan yalancı olmanız değil; önemli olan söylediğiniz yalanın etrafa verdiği zarardır. söylediğin yalan sadece sana zarar veriyorsa sıkıntı yok.

yani ben o gün 2 km'den bir attım kekliği gözünden vurdum yalanını söylüyorsanız sıkıntı yok. ben sizi severim.

ama söylediğin yalan başka bir insana zarar veriyorsa sen kötü bir insansın demektir. hele yalan ile başkasına iftira atıyorsan senin bok kadar değerin yoktur gözümde.

halime gökçe bunun bir tık ötesi. söylediği yalan başkasına iftira atıyor üstelik yalan olduğu ortaya çıktığı halde yalanını cazgırlık, yaparak laf kalabalığı yaparak savunmaya çalışıyor.

işte bu sadece kendisini güçlü zanneden ve çıkarı için kula kulluk yapan insanlarda görülebilecek bir özelliktir.

akpden aday adayı imiş.
    hiç şaşırmadım.
    yakışır ablama.
  • çok çirkin bir kadındır, fiziksel özelliklerinden ötürü değil ama kapatılan başıyla zihninin üzerini de kapatmıştır adeta ve kötü niyetlidir. enver aysever gezi'de namaz kılanların solcular tarafından polisten korunduklarını söylediğinde, kadının tepkisi midemi bulandırmıştır ve bana videonun devamını izlemeden kapattırmıştır. neymiş, bir kaç başı örtülü insan orada mevcut diye geziciler onları koz olarak kullanmak için onları korumuşlar. ne kadar çirkin bir ithamdır bu, nasıl bir kötü niyetliliktir? bu düz mantıkla olaya baktığın zaman en basitinden akp içerisinde başı açık olan kadınlar da sırf süs olsun, bakın bizim de başı açık vekilimiz var diye mi partide tutuluyor, akp'nin sözde kadına yönelik güzel söylemleri sadece göstermelik mi? sizin zihniyetiniz böyle çalışıyor işte, çok çirkin bir zihniyet bu, çok tehlikeli. bizim kızdığımız başınızı kapatmanız değil, zihninizi aklınızı fikrinizi de o bez parçasıyla kapatıp atmanız. ne fesat insanlarmışsınız be, yazıklar olsun.

bir hem cinsimden bunları duymak, beni kadınlığımdan utandırıyor.
hesabın var mı? giriş yap