• bakın, bilecik diye bir yerin aslında olmaması ne kadar gerçek ve doğru bir tespitse bu da o derece doğrudur.

iddia ediyorum ekşi sözlük'te yazar olan herkes haluk levent'in konserine hayatında en az bir kez de olsa gitmiştir. 1970'li yıllarda doğanlar, 1980'li yıllarda doğanlar, 1990'larda ve hatta 2000'lerde doğanlar bile haluk levent'in konserine gitmiştir.

sonuç olarak bu sözlükte haluk levent konserine gitmemiş kimseyi bulamazsınız. ya para verip gitmiştir, ya belediye konserlerinde bedava izlemiştir.

edit: gitmedim diyenler yalan söylüyor demek istemiyorum ama sanırım gittiklerini unutmuşlar. haluk levent konserine gitmemiş hiçbir insan yoktur. elimizde görüntüleri var. haluk levent konseri videolarından hepinizi tek tek bulurum.
  • eksilediğim başlık. gitmedim, denk gelmedi.
  • 90'larda stadyum konserleri verip her gittigi sehre ayni turkuyu yaktigi yillarda izlemistim.

adam 81 ilde dunyanin en ucuz konserlerini vermistir kesin, o nedenle gitmeyen varsa hayret edilesidir.

yalniz denk gelse de bir daha gitsem diye aklimdan geciriyordum bi-iki gundur, iyi denk geldi.
  • haluk levent konserine gitmemiş biri diye bir şey yoktur. haluk levent'in konser vermediği yer vardır ki o da boş kümedir.
  • ilk gittiğim konserin haluk levent olması.
  • gitmedim.
  • 90'lı yıllar, gittim tabii ki. kendisi ile çekilmiş fotoğrafım bile var. hala sever, dinlerim kendisini. bir ara hapisti, çekti, senetti mafya mı oldu, mafyaya mı bulaştı vs anlayamamıştım ama durumu düzeltti galiba.
  • 90'larda gittim , 2000'lerde gittim,2010'larda gittim
  • çoğu halk konseri olmak üzere üç beş kere gitmişliğim var benim de.
  • sene '96 ankara batıkent'te toplu konutların,sitelerin yoğun olarak bittiği dönemde her üç-dört ayda bir gelir 4-5 sitenin açılışı sonrasında konser verirdi.benimde ilk gittiğim konser yaş itibari ile haluk levent'dir.
hesabın var mı? giriş yap