şükela:  tümü | bugün
  • chp trabzon teşkilatı tarafından 7 haziran 2015 seçimlerindeki adayları belirlemeye yönelik yapılan ön seçimde en fazla oyu alarak chp 1. sıra adayı seçilen avukat. aynı zamanda balyoz davası'nın avukatlığını da zamanında bizzat haluk pekşen üstlenmişti.

volkan canalioğlu'nun * emekliye ayrılmasıyla ön plana çıkan isim kendisi oldu. şu an için ise trabzon'da yalnızca chp'nin %20'lik kemik kitlesinden oy alarak meclise girebilecek gibi görünüyor. onun dışında kendisinin trabzon gibi bir yerde akp veya mhp seçmeninden oy koparması imkansız gibi bir şey. fakat trabzon'da chp'nin vekil çıkaramayacağına dair bir goygoy dönüyor olsa da böyle bir durumun söz konusu olacağını zannetmiyorum.
  • trabzon 1.sırada olmasına ve % 99 seçilecek olmasına rağmen inanılmaz çalışan adamdır. biz tabi volkan abiye alışmıştık. 2 kahve gezip oy isterdi.

chp'nin trabzon'dan vekil çıkaramayacağını ancak akpliler iddia eder. 2.sırada ali türen öztürk gibi bir adam varken chp ikinci vekilliği bile zorlar. ama alamaz tabi. normal şartlarda süleyman soylu gibi bir adam birinci sırada olduğu için akp'nin trabzon'dan hiç vekil çıkaramaması gerekirdi.
  • deniz baykal'ın ideolojik ikizi. chp grup toplantısında kendisine mikrofon uzatan muhabirlere grup toplantısına bile gelmeye yüzü tutmayan baykal'ı haklı bulduğunu söylemiş. hatta "chp'de baykal gibi düşünen çok milletvekili var" diyerek akp'nin başkanlık için gereken 14 milletvekilini bulmakta zorlanmayacaklarının ilk sinyalini de vermiş. kendilerine naçizane tavsiyem madem baykal çok haklıysa, onun da çok haklı bulduğu akp'ye yamalanmak için bir an bile beklemesinler.
  • chp'li şovmen milletvekili...
    21 şubat 2016 galatasaray trabzonspor maçını yarın meclise taşıyacağını söylemiş

artvin cerattepe'de maden yapılmasının önündeki direnişin engellenebilmesi için şehre giriş çıkışlar yasak bu arada...
    baykal'ın yancısı değil mi? sizin yapacağınız siyasete, şova...
  • nefis bir hatiptir, hırslıdır, mantıklıdır, dirayetlidir.. çok şey bekliyoruz, çok umutluyuz..
  • halk tv'de konuşurken söylediği bir cümle;

"anayasa bu ülkede yalnızca muhalifleri ve matbaacıyı bağlıyor."
  • cnn türk'teki konuşmasında harika tespitlerde bulunan bir milletvekili olduğunu fark ettim, tebrikler. birkaçı:

* eğer cumhurbaşkanı "aldatıldık" dediyse, fetöcü olarak tutuklananlar da aldatıldık diyebilir.

* bu süreç bir satranç hamleleri gibi ilerlemektedir. siz gülen'i verin derseniz, abd'de zerrab- zencani davası için istediği kişileri talep edebilir.

* bu kadar başarısız bir darbe girişimi, daha büyük bir kumpasın hazırlığı olabilir ancak.
  • an itibariyle teke tek programında herkesin bildiği ama kimsenin dillendiremediği gerçekleri nefes almadan, dobra dobra insanların yüzüne vuran chp trabzon milletvekili.

edit: ''medya bize akp'ye verdiği zaman kadar değil; o zamanın yarısını versin, üç ay içerisinde millet 'hadi kardeşim, hadi' diyerek gönderir bunları. yüce divanlık olurlar.''
  • an itibariyle teke tek programında yardırıyor. geçmişini bilmiyorum ancak hatipliği, bilgi birikimi bir avukata göre çok iyi geldi bana.
  • bugün teke tek'te söylediklerini herkes duymalı.
    kendisine hayran oldum, helal olsun.