• gelen maillerden adının nilay olduğunu çıkardığım program sunucusu hatunun red hot chili peppers'ı defalarca "red hot chili papers" şeklinde telaffuz ettiği program..
    kimseyi küçümsemek istemiyorum lakin "madem çıktın oralara öğren bunları be güzelim.. herşey giyinip süslenip önüne bir notebook alıp gelen çiçekli böcekli istek maillerini okumaktan ibaret değil" demekten de kendimi alamıyorum sayın seyirciler.. derdim büyük velhasıl..
  • taşşaklı nirvana şarkılarının britneyle kylie arasına oturtulup numaralandırıldığı acaip formatlı program..
  • devamlı ayni maili gordugum cildirtici program. ahanda bu mail:

sevgili x abla,
    ben tam bir blue faniyim. bence duncan hedeymis, hodoymus. duncan *bilmemkime cakiyomus noolur yalan oldugunu sole. sana duncanin resimlerini gonderiyom (niye ki??). bu arada duncan ---(kumanda efekti)

en fazla 3 gunde bir goruyorum valla. her seferinde ayni kisma denk gelmeme de anlam veremiyorum, bilincaltimda bi sempati mi var bu heriflere nedir?
  • (bkz: happy house)
  • türkiye'de sık sık rastlanmaya başlanmış bir yabancı uygulaması.
  • askeriyede de varolan etkinlik. yalniz bir gün önce "türkçemizi koruyalim" temalı konferans vermişlerdi ama olsun...
  • bazı haftalar elçiliklerin de düzenlediği, azıcık diplomatik rüzgarlar esse de, bazen ortalıkta çoluk çacuğun koşturduğu, herkesin birbirini tanıyormuş gibi yaptığı, sohbete daldığı ancak elçilik, ya da uluslararası bir kuruluş üyesi tanıdığınız yoksa bihaber olacağınız etkinlik
  • luks otellerin ozel kat misafirleri icin, kucuk kanepeler esliginde icki ikraminda bulunduklari saat araligi icin de kullanilir.
  • reklam ajanslarının cuma günleri mesai bitişine yaklaşırken alkol almaya bahane aramasına verilen ad.
  • (bkz: mutlu saatler)
hesabın var mı? giriş yap