• şimdi de 3. albümü 17 nisan 2009'da çıkaracakları söyleniyor sitelerde. ismi değişerek leaving the end open olacakmış. hadi koçlar çıkarın artık, gaza geliyoz her yıl sizin yüzünüzden.
  • virgin interactive tarafından 1996 yılında piyasaya sürülen, 2 saatten fazla süren video çekimleri ile dönemin adventure oyunlarından bir adım öteye çıksa da kalitesiz arcade oyunlarını andıran kopuk atmosferi yüzünden büyük başarı sağlayamayan oyun. bir yıl sonra mac versiyonu piyasaya sürülmüştür.
  • bu amcamların aslında iki albümleri vardır. * pek bilinmese de hardline 2 diye bir şey çıkardılar. şimdi bir de live at the gods 2002 isimli bir live çıkarmışlar ve bize de hardline 3 ün yolda olduğunu müjdelemişler.

edit : imla
  • 900 gramlık whey 3matrix'i 499 tl'ye satan sözümona türk markası. yani elin almanı multipower markasıyla aynı gramajdaki ürünü aynı fiyata satıyorken senin ne avantajın kaldı? tamam hammaddeyi dışarıdan alıyorsun sen de fakat türk markası olarak 3-5 de olsa fiyatta bi avantajın olması gerekmez mi? multipower kadar büyük, köklü ve bilindik bir marka değerin var mı? neye istinaden ithal büyük markalarla aynı fiyatı koyuyorsun?
  • satışını yapmakta olduğum marka. ilgilenen yazarlar yeşillendirebilir
  • saglam parcalari olan ve fekat ismini pek duyuramamis bir glam grubudur.
  • bcaa, glutamine, whey protein vb bir cok supplement turunu ureten turk uretici, f/p orani orta kalite bir marka diye dusunuyorum.
  • matrix 3 çikolata aromalısını 3 ayda anca bitirdim. çilek aromalı olan çok daha iyiydi. bence kalite olarak fena değil tabi ki ölçme imkanım yok fakat içerik bakımından matrix 3 gayet yeterli. çok takılmayın oranlara eğer üst seviye ürünler arıyorsanız 2 katı fiyatı. 2kg protein tozuna da 400-500 verilmez yani. beslenme programınızın iyi olması lazım ki faydasını görün supplement ürünlerinin. diyorsanız ben öğlenleri iş yerinde iyi beslenemiyorum günlük protein alımımı tutturamıyorum. o zaman matrix 3 benzeri ürünler işinize yarayacaktır. işteyken veya okuldayken beslenme programı bozulabiliyor böyle durumlarda supplement iş görüyor. alın bir tane toz saklama kabı hemen pet şişeye doldurup içebilirsiniz aşırı pratik. ben çok supplement kullanan bir insan değilim maksimum haftada birkaç kere kullanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap