• adam midir, delikanli midir bilmem ama siz burada kendisine bedava yalakalik yaparken, kendisi ucreti mukabil evet reklamı çekmiştir. ucreti de sen ben vergimizle odedik hani oyle kimsenin cebinden cikmadi.
  • zamanında yani seksenlerde severdim de sonra cozuttu.
  • bel altı vurmaya ucuz söylemlerle karşınızdaki insanı yaralamaya ne kadar da heveslisiniz. adamın kardeşi öldü öldü öl-düü.

yaptığının cezasını da çekerek öldü. eğer evete karşıysan sağlam argümanlarla suçlayın sayın leş suserlar. ölen kardeşinin işlediği suçla saldırmayın.
  • hasan kaçan, vaktinde kardeşim öldü diye dolaylı yoldan bu videoyu çektirenlere çemkirmiyor muydu? ben yanlış hatırlıyor da olabilirim. koca hasan kaçan ne hallere düştü. daha doğrusu ben başka tanıyordum. herkesin tercihine saygımız sonsuz tabii orası ayrı.

dip not: ekonomi yerlerde, işsizlik hat safhada, üretim yok, fabrikan yok, tarım desen bitirdin. ülkede en iyi giden şey inşaat sektörü (yersen) nereye geliyorsunuz olum gümbür gümbür? güldürmeyin adamı
  • paranin yuzu sicaktir
  • zamaninda tecavüzcü kardesini savunacak kadar aciz biri olduysa gayet elestirebilir zat. ölsün, cezasini ceksin farketmez. ortada bir tecavüz ve siddet vakasi var.
  • zaten sevmezdim kendisini sağolsun iyice irite etti artık.

sen evet desen ne olur hayır desen ne olur ortamlarda entel dantel konuşup akabinde demokrasi treninden inenlere methiyeler düzersin.

şu evet diyenler ne olur açık açık biz biat istiyoruz biz manipule edilmek istiyoruz biz reaya mantığı ile yaşamak istiyoruz dese gam yemicem. bir de gelmişler burada sistem anlatıp demokrasiden dem vurup sokakta " referandumdan sonra göreceksiniz hepinizin kafasını koparıcaz" diyip halkı kin ve düşmanlığa itiyorlar.

tanım: umurumda olmayan kişi ve kişilerdir.
  • yalakalığın dibine vurarak dünyalığını yapmıştır.
    götüne giyecek don bulamayıp yalakalık yapanlar düşünsün.
  • oldum olası sevmezdim. gerçekten şu hayatta bir öleceğimi bilmeyeceğim.
  • o kendisi iyi çevresi kötü insanın................zekidir derken neyi kastettiğini düşünmemi sağlayan şahsiyet
hesabın var mı? giriş yap