• iddialar doğru ise fatih terim, hasan şaş'a abartma hasan demiş. hasan da bunun üzerine '' başkaları kızınca bişi yok biz kızınca oouuuu, ne ouuu amuğa hoin''.
  • ben bugün bir haber aldım beyler, bilmiyorum. yüzde 99 doğru deniliyor, kavga bitmiş....bitmiş....bitmiş. hayırlı olsun galatasaray'a.
  • iddialar doğruysa hamit altıntop sigara yakacam ateşin var mı demiş hasan şaşa. hasan şaş da içerde sigara içmek yasak defol git dışarda zıkkımlan, zaten sana gıcığım demiş. hamit altıntop da sen kime gıcıksın lan asıl ben sana gıcığım demiş. sonra bunlar birbirlerine dalmış, allah ne verdiyse girişmişler birbirlerine ve her ikisi de hırpalanınca da yorulmuşlar, hasan şaş demiş ki ver lan bir sigara yorgunluğu atalım demiş. ve birer sigara yakıp rahatlamışlar sonra birbirlerine sarılmışlar barışmışlar.
  • hasan şaş'ın hamit altıntop'a o laflar boy boy demesiyle son bulmuş kavga.hamit cevap verememiş tabi.
  • hasan'ın hamit'e " neden bu kadar geç abdest almayı öğrendin, o kadar puan kaybetmezdik. bak şimdi burak'a da bulaştırdın" demesiyle start alan epic kavga. kısa süren el kol hareketlerinin ardından hasan "hareket çekme hareketin kralını görürsün" demesi üzerine, hamit "harbiden göster o zaman" diyerek hasan'a yumruk sallamış ama direkten dönen yumruk oyun alanını terketmiş.
  • tahminim yenilgi yüzünden ortalığı karışmak isteyen medyanın ürünüdür.

eğer gerçekse fenerbahçe'nin ne alakası olduğunu öğrenmek istiyorum. siz malsanız biz ne yapalım? sizde vazgeçseydiniz o halde.
  • yavşak fenerbahçelilerin uydurmasıdır. itibar etmeyiniz.

edit: bakın tüm fenerbahçeliler yavşaktır demiyorum, bunu iddia eden fenerbahçeliler yavşaktır diyorum. (ahmet çakar stayla)
hesabın var mı? giriş yap