• anladığım kadarı ile çukurova üniversitesi'nde maliye doçenti bir akademisyen.
    http://aves.cu.edu.tr/hakca/egitim

ironik kısmı fakülte sayfasının hakca egitim diye kısaltılmış olması. hakça eğitimden yana olan mehmet fatih tıraş'ın intihar etmesi konusunda ne düşünüyordur, çok merak ediyorum. ne de olsa delilsiz dedikoduları gerçek gibi söylerek tıraş'ın üniversiteden atılmasında büyük bir payı varmış gibi görünüyor.

https://pbs.twimg.com/media/c5hms6mxeaa9f2v.jpg

unutmadan, mit ile bağlantısı varmış. herhalde akademisyen olduğuna göre bahsi geçen mit, massachusetts institute of technology olsa gerek.
  • yatağında uyku uyuyabiliyor mu? bir insanın ölüme gitmesindeki payı ,varsa eğer vicdanını rahatsız ediyor mu diye merak ettiğim canlı.
  • orta duzey ingilizce ile iktisat fakultesinde hoca olabilmis, mehmet fatih tıraş'a pkkli iftirasi atan ve olumunde en onemli rolde oynayan, bu duzendeki dislilerden biri. kesin fetocudur bu sahis da kendini temize cikarmak icin baskalarina iftira atiyordur.

orta duzey ingilizce'yi kendisi cv'sinde yazmis.
  • sözlükte bazı zevatın kendisini tanımadan hakkında atıp tuttuğu, intihar eden birinin ölümüne sebep gösterdiği akademisyen. hocaya yapılan bu alçak saldırıların, bu mesnetsiz ithamların nedeni kendisinin ülkücü olmasıdır.
  • vicdansızların gözünde geçer akçe.

ha hasan gülcü ha haşim akça. bir farkları yok.

“bir memleket, ya ilim ya zulümle idare edilir." *
  • kendisiyle ilgili ilk entry "sosyal ölüm" muamelesiyle karşı karşıya kalan mehmet fatih traş'ın intiharından sonra girilmiş. traş'ı ölüme götüren bu süreçte rol oynayan belki pek çok kişi kurum ve kuruluş var, ama hemen herkes gibi bu hocamızın da bundan sonra geceleri yastığa nasıl baş koyacağını merak ediyorum.
  • bugün kendisini ve kendine benzeyenleri anma günüymüş.

kulakları çınlıyor mu bilmem ama yıllarca da anmaya devam edeceğiz.
  • suç ortakları gibi racona uyup namuslu bir akademisyene kalleşçe pusu kurmuş* ve soyuna sopuna lekeli bir ad bırakıp haysiyetsiz bir yaşamı seçmiş ucuz katil.

(bkz: anlayacağı dilden konuşmak)
  • ogrenci dusmani ve ispiyoncu oldugu soyleniyor. cv'sinden ve burada yazilanlardan anladigim kadariyla ulkuculuk etiketini kullanip birilerinin torpiliyle bir yerlere gelmis akademisyen. bu adam gibiler, fakulte kantininde cayci bile olmayi haketmiyorlar; ama iste..

(bkz: mehmet fatih tras)
  • namuslu şerefli maliyeci
hesabın var mı? giriş yap