• kızdıvmayın beni havuzdan çıkavım.
  • en buyuk hahaha taraftar hahaha kitlesine hahah sahip hahaha fenerbahce hahaha. tinercilerden beter oldunuz iyicene
  • 'en büyük taraftar kitlesi' şaka mısın birader ?git önce bir yayıncı kuruluştan reytingi ve abone sayısı en yüksek klübü araştır bakalım ne diyecekler sana ?
    edit: aşağıda 'sariel' nıcklı bir yazar var bu arkadaş fazla masal dinlemiş ,bırak şehir efsanelerini be abim .iki yıl önce ortalama 7000 kişiye oynuyodunuz aziz yıldırım varken ne anlatıyon sen ?
  • kendi maçlarını satacak olan kulüp rakiplerinden onay almak mecburiyetinde olduğu için havuzun dağılması zor. fenerbahçe-kayserispor maçı var diyelim, kayserispor'la anlaşmadan maçını yayınlamazsın.
  • havuz medyanın dağılması olarak algıladığım başlık. olmayacağını biliyordum ama yine de bir umut diyerek tıkladım başlığı. mevzu başkaymış meğer. hayal kırıklığı...
  • yakında olacaktır. fenerbahçe'nin maçları yayınlanmasın. bizim burdan gelecek paraya ihtiyacımız yok.
    edit: taraftar toplar bu parayı. ali koç'un verdiği 50 milyonu da toplayıp öderiz.
  • mevcut konjonktürde en mantıklı olandır.

ligin toplu değeri 100 milyon dolar etmiyor.

bari kulüpler tek tek yayın hakkını satsın da, reytingi çok olan takımlar hak ettiği parayı alsın.
hesabın var mı? giriş yap