şükela:  tümü | bugün
  • bein sporun yayın gelirlerini kulüplere vermeye yanaşmaması sonucunda yaşanacak durum. artık her takım kendi yayin hakkını kendisi pazarlar, bu da en büyük taraftar kitlesine sahip fenerbahçe'ye yarar
  • kızdıvmayın beni havuzdan çıkavım.
  • en buyuk hahaha taraftar hahaha kitlesine hahah sahip hahaha fenerbahce hahaha. tinercilerden beter oldunuz iyicene
  • 'en büyük taraftar kitlesi' şaka mısın birader ?git önce bir yayıncı kuruluştan reytingi ve abone sayısı en yüksek klübü araştır bakalım ne diyecekler sana ?
    edit: aşağıda 'sariel' nıcklı bir yazar var bu arkadaş fazla masal dinlemiş ,bırak şehir efsanelerini be abim .iki yıl önce ortalama 7000 kişiye oynuyodunuz aziz yıldırım varken ne anlatıyon sen ?
  • kendi maçlarını satacak olan kulüp rakiplerinden onay almak mecburiyetinde olduğu için havuzun dağılması zor. fenerbahçe-kayserispor maçı var diyelim, kayserispor'la anlaşmadan maçını yayınlamazsın.
  • havuz medyasının sistemi olarak algıladım başlığı okuyunca ama var biraz daha ona. kulaklarına kar suyu kaçsın ilk onlar vuracak reislerine.
  • havuz medyanın dağılması olarak algıladığım başlık. olmayacağını biliyordum ama yine de bir umut diyerek tıkladım başlığı. mevzu başkaymış meğer. hayal kırıklığı...