şükela:  tümü | bugün soru sor
 • troll'e ekmek çıkmaz bu başlıktan.

  boşa açılmış troll sıçmığı başlık.

  (bkz: engelle) geç.
 • neden bu tepki biliyor musunuz?
  çünkü insanların içinde çığ gibi büyüyen bir isyan var.
  o kadar haksızlığa uğratıldı ki bu insanlar, artık sağduyulu davranamaz olduk.
  bakın ergenekon/balyoz davası.
  hiçbir delil olmadan sırf fetöcü imamlar öyle istiyor diye, vatansever atatürkçü ne kadar subayımız ve kıymetli insanımız varsa içeri atıldılar.
  28 şubatı ısıtıp ısıtıp önümüze getirdiler, insan hakları nerde dediler, laik ve demokratik atatürkçü akademisyenleri yerlerde sürükleyerek görevlerinden aldılar.
  insan hakları sadece onlar için mi vardı? bu millet onların samimiyetine, mağdurluğuna inancını kaybetti, güvenini kaybetti.
  bu haksızlıklar ve adaletsizlikler yüzündendir.
  rıdvan dilmen'e yapılanlar, yani bir sonuçtur. hayır diyeceğini açıkladığı için irfan demircioğlu'nu kovan ve tarafsız yayın ilkeleri doğrultusunda hareket ettiğini söyleyen doğan grubu, evet diyeceğini açıklayan fatih çekirge'yi görevden almamıştır. niye..?!!!
  yapılan haksızlıklar büyüdükçe evet diyecek olanlara kızgınlık da buna paralel olarak büyüyecektir.
  çünkü hayır diyecek olanların tek menfaati vatanını düşünmekken, evet diyeceklerin hangi menfaatler uğruna bunu yapacaklarını da görüyor bu millet. sonuç olarak amacımız kendimizi mağdur göstermek değil, yargının bağımsız olduğu, laik ve demokratik bir ülkede yaşamak.
  (bkz: şimdi siktirip gidebilirsin)
 • (bkz: oha)

  adamı başarıyla yaptığı işinden kovdular lan. daha ne mağduriyet olacak. engelle engelle bitmediler şerefsizim.
 • (bkz: mal beyanı)
 • sokakta hayır propagandası yapanların açıkça gözaltına alındığı, hayır oyu vereceğini açıklayanların işten atıldığı, camilerde hayırcılara karşı vaaz verildiği bir ortamda gerek olmayan çaba.

  ama ortada böyle bir mağduriyet yokmuş gibi açıklama yapan ve bim'den prezervatif alıp kendi annesiyle ilişkiye girebilecek tarzda bir ahlak anlayışına sahip olan aktrolllere gel de bunu anlat.
 • herhangi bir konuyu eğip büküp kendi işine yarayacak şekle sokma çabasının sınır tanımazlığı konusunda ufku iki katına çıkaran başlık. aymazlığın dibi yokmuş gerçekten de.
 • seçimden sonra evet de çıksa hayır da çıksa sonuç olarak bütün ülke mağdur olacak siz daha takım tutar gibi boş beleş polemik yapın ülkeyi bitirdi adamlar bitirdi.

  this is the end.