• hayatımdaki büyük bir boşluğu doldurdu. artık ikinci bir kere düşünmeden "hayatımda izlediğim en kötü film" diyebileceğim bir yapım var.

bu arada tarantino ne kadar kassa da yapay olarak kötü bir film çeviremeyeceğini anlamış sanırsam. o yüzden bu filme destek çıkmış.
  • tarantino'nun ful kadro isbasinda oldugu yapim. yalniz uma thurman sigortasi yatirilmadigi icin bu filmde rol almamis.
    motorlar neyse de, tas gibi motorize karilar bas donduruyor. 84 dakika gote kilitliyor insani, o derece.
  • 2 dvdlik special edition'ı buldum indirimde aldım ama verdiğim paraya yine de acıdım. bonus dvdye de bakmayı kesinlikle düşünmüyorum. larry bishop denen yönetmen, oyuncu, yazar arkadaş genç kızların memelerine vajinalarına nasıl dokunabilirim bu yaşta diye düşünmüş ve bir senaryo ile çıkagelmiş tarantino'nun karşısına. hadi tarantino'yu bir şekilde ikna etmiş, nasıl olsa para bok onda da diğer oyuncular, hele dennis hopper, vinnie jones, madsen v.s. nasıl oldu da kandılar lan bu andropoza girmiş adama? herif film boyunca bütün egosunu tatmin ediyor geleni sikiyor kötüleri vuruyor karizmatik sandığı lafları edip gaza basıp uzuyor. tip de çakma al pacino zaten.

ha hiç mi güzel birşey yok? en kötü filmde bile bir sahne kalır derler akılda. beni dennis hopper'ı tekrar motosiklet üzerinde, madsen'ı da tekrar ateş ederken görmek sevindirdi.
  • bu ne lan?

motorsiklet belgeseli desem, benziyor ama değil. ingilizce argo sözlüğü uygulama şeysi desem, ne dediğimi ben bile anlamadım, o da değil yani.

münavebeli ekim gibi bir şey bu seyrettiğim, bi öldürme sahnesi, bi ot çekme sahnesi, bi sevişme sahnesi sonra gene öldürme, ot çekme ve sevişme. arada domates bile yok yani o kadar olur.

bizim mahalle bakkalı bile müşteri kaçırmamak adına sattığı peynire dikkat ediyor kardeşim.

quentin tarantino "sikim hıyar" dese bir avuç tuzla koşanların bile tad-tuz bulamayacağı bir şey.

görmiim bi daa.
  • nihayetinde bir adet b-movie o yüzden kötü olması gayet normal. ben hiç olmadı bir death proof ayarında bir şey bekliyordum ama film tamamen bikes, beer ve booty üzerine kurgulanmış. burda da b-movie ismine bir gönderme olabilir. bence standartlar dahilinde, olması gerektiği gibi otobüste vakit geçsin diye izledim, bu.
  • tarantino'nun kalça fetişlerine bir armağanı olan film.
    (bkz: kill bill)
    (bkz: ayak fetişizmi)
  • motor çeteleri, kardeşlik ve basit bir intikam hikayesi üzerine bol küfür bir miktar şiddet içeren ama bolca motorsikletle süslenmiş bir film. aslında gayet güzel olacakmış da bir şeyler eksik kalmış havası uyandırıyor. motorsiklet sevenler için bunların hiç biri sorun değil zaten gözlerin motorsikletten başka birşey görmesi mümkün değil haliyle motorsikletlere* ilgi duymayanlar için ortalama bir filmin üstünde bir şey olmadığını söylemek yanlış olmaz.
  • michael madson, dennis hopper, vinnie jones ve david carradine gibi isimleri aynı filme sığdırabilmiş bir film.
    içine ufak bir peyote tribi bile sığdırmıştır.*
  • yapımcılığını quentin tarantino'nun yapacağı, senaryosunu larry bishop'un yazdığı, yönetmenliği de bishop'un yapacağı, 2006'da çekilmesi düşünülen filmin adı. larry bishop, quentin tarantino ve michael madsen başrollerde oynayacakmış.
  • "tarantino 31 çekse seyrederim" diyenler açısından dikkate alınacak film... yapımcısı olduğu bu filme de imzası oldukça yansımış.

70'lerde geçen bir "vahşi batı" öyküsü olarak, fazla anlamlar yüklenmeden izlenirse "hoş bir seyirlik" olarak izlenecektir...
hesabın var mı? giriş yap