• çok garip bir durumdur.
    ekonomi boka sarar operasyon çekiliyor
    hollanda ile kriz yaşanır operasyon çekiliyor
    rahip tutuklanıyor operasyon çekiliyor
    rahip salıveriliyor operasyon çekiliyor
    sikicem operasyonunu arkadaş yeter yaa! bu çomarlar niye hiç düşünmüyor arkadaş? madem bir adamı indirmek için çekiliyor bu operasyonlar! yani siz öyle inanıyorsunuz, e aga bırakın indirsinler ya? bırakın her seferinde ucu bize gireceğine biraz da onlara dokunsun?
    daha ne kadar operasyon çekiliyor masalını dinleyeceğiz arkadaş?
    ulan seçimden önce bas bas bağırdık, bu adamlar gelince dolar uçacak , kriz kapıda! yok dediniz yedirmeyiz!
    alın o zaman bi batman bok, kendiniz yiyin kardeş?
    sokayım sizin türk islam davanıza.
    mavi marmara da ölen müslümanlara; bana mı sordunuz diyen adamla mı türk islam davasını güdüyorsunuz?
    akıllanmayacaksınız değil mi?
    yok baba siz akıllanmazsınız.
    her sikime operasyon çekiliyor diye savunma mekanızması geliştirmiş bir güruha soracağım tek bir şey var.

dışarıdan operasyon çekmek dış güçlerin işi ise, bizi bu operasyondan etkilenmeyelim diye korumak kimin işi? reisin yada hükümetin değil mi?
    arkadaş o zaman birileri hep zenginleşirken biz fakirleşiyorsak, o zaman bu hükümet neye yarıyor ?

kendinize bir güvenlik tuttunuz ama siteniz soyulmaya devam ediyor... ne yaparsınız? güvenlik şirketini değiştirmek yerine, dışarıdan bizi yıkmak için müdahalede bulunuyorlar site sakinleri, inanmayın diyen güvenlik şirketine 15. kez sitenizi teslim edip evinize zor bela aldığınız televizyonun birkez daha çalınmasına eyvallah mı dersiniz?
    siz dersiniz amk, sikilin çok da sikimde... ucu bana dokunmasa bana kalsa alayınız acınızdan ölün ama işte arada bana da giriiyor lanet olsun, allah belanızı versin...
hesabın var mı? giriş yap