• geçen hafta nargilecide 'köz verir misin kardeşim' faslı sırasında tanıştığım közcünün serzenişi.

konuştuk biraz ıraklıymış.8 senedirtürkiye'deymiş.bana aralıksız 10 dakika suriyelileri kötüledi.malum boş,saçma salak nargileci muhabbeti işte.

hiçbir şey demedim.haklısın,haklısın dedim bir de gaz verdim daha fazla küfretsin diye.

'ulan sen kimsin suriyeliye bok atıyorsun köpek' demedim.beğenmiyorsun siktir git kendi ülkende yaşa de demedim.çünkü artık yoruldum ben.gerçekten yoruldum.

yaşamımdan,ümitsizlikten,umutsuzluktan,bel altı ve bok püsük tezekli siyaset üslübundan her şeyden yoruldum bıktım.

diğer taraftan diyorum ki yahu lider buysa halk da bunu başa getiren halk işte.neyin kafasındayım.neyse 24 haziran'ı bekleyeyim madem.hoş 5 senedir oy kullanıyorum ne değişti ki...
  • demek ki neymiş biz onların ülkesine gitsek bize bu şekilde bakacaklar. ben derim bizim gidecek başka yerimiz yok. o yüzden boş siyasi tartışmaları bırakıp insanlarımızı daha çok kaynaştıracak ve refah seviyesini artıracak amaçlar edinen siyasetçilerimizin ve yöneticilerimizin gelmesi lazım.
hesabın var mı? giriş yap