*

• estudiantes'de parlayan daha sonra real madrid'e gecen 2.00 boyundaki ispanya'nın en iyi sutorlerinden biri..
  • ölümcül üçlükleriyle meşhur 35 yaşındaki emekter real madrid'li forvet. ispanya milli takımı'nın da kaptanıdır aynı zamanda.
  • 90'ların ispanya milli takımının yıldız oyuncusu. hatırladığım kadarıyla en önemli özelliği iyi şutör olmasıydı. tabi bugünlerde oynasa o fizik ve atletizmle anca sıradan bir oyuncu olurdu diyorum.

kendisinin alman milli takımında aynı dönemde oynamış, benzer özelliklere sahip , muadili bir oyuncu vardır. ismini hatırlatana entryimde helalinden refere edeceğim. neyse ki şimdi gasol ve nowitzki çıktı da kurtulduk ikisinden de.

ek: tabiyki michael koch. kimi raikkonen'e teşekkür ediyor, boş bkınızı doldurma şerefini kendisine bırakıyorum efendim.
  • sayı makinasıydı. hafızam beni yanılmıyorsa bir avrupa şampiyonası nda iyice yıldızlaşmıştı. hatta o yıldızlaştığı şampiyonada "sayı kralı" da mı ne olmuştu. ayrıca kendisi bildiğim ilk ispanyol basketbolcudur.
  • http://en.wikipedia.org/…a_acb#acb_all-time_scorers

doğruysa eğer liga acb nin en çok sayı atanı.
hesabın var mı? giriş yap