• yazarın birisi 100 milyon euro diyor.

bir diğer gsli yazar kardeşimiz şu an dar boğazda gsnin almasını isterim diyor. bir de gelecek vaadeden oyuncuymuş

cristiano ronaldo diye bir topçu var büyük yıldız olacak.

hayat çok garip
  • fm tutkunlarını duygulandıran adam!
  • sezon başında psv'ye 8 milyon euro karşılığında geçmiş.

menajeri mino raiola imiş. şimdiden sağlam bir komisyon karşılığı büyük kulüplere kaça çakarım diye düşünüyordur.
  • adam dünya kupasında gol atmış. daha gelecek vaat eden oyunculara yönelmeliyiz diyor yazarın biri. 2-3 sene önce bulmak lazımdı bu tarz adamları.

bir yerde okumuştum football manager oyunu için dünyada yaklaşık 5000 scout gözlem yapıyormuş. çok mu zor türk kulüplerinin bu firma ile temasa geçip belli bir ücret karşılığı scout desteği alması.

not:gs
  • kendisi meksikalıdır.
  • psv maçlarını izlerken insanın canı yanıyor hep, ne zaman baksam bu çocuk soldan hücumu sürükleyip ya atağı şekillendiriyor yada gol atıyor. şuanda attığı 9 golle de gol krallığında 1. sırada. transfer döneminde scout ekibini anlamsız şekilde öven, müthiş iş yaptığını söyleyen hatta işin daha da bokunu çıkartıp yönetimle gurur duyan tipler vardı. galatasaray bu tür transferleri es geçip menajerlerin elinde kukla olduğu sürece taraftar olarak biz kafamızı daha çok duvarlara vururuz. 3 sene sonra yıldız olacak adamı es geçip çer çöpe para döküyoruz. harcadığımız paranın karşılığında yerel başarının geleceği bile belirsiz, yazık.
  • napoli transferi için geriye sadece imzalar kalmıştır. sağlık kontrolü’nden geçiyor. transfer ücreti ise 35 milyon euro.

hayırlısı olsun. kaliteli , sürekli gol arayan arzulu bir forvet.

lakabı ise sevimli bir karakter olarak bildiğimiz chucky . swh.

hirving lozano @kup tuz
  • bu adamın adı da tipi de bangır bangır "ben kariyerimin bir kısmında mutlaka inter'de oynayacağım" diyor. şu an 23 yaşında. 10 sene içerisinde inter'e yolu düşmezse sözlüğü bırakırım. ama 10 sene uzun süre. zaten kimse hatırlamaz ben de kaşla göz arasında götlük yapıp silebilirim transfer olmazsa.
  • türkiye'ye kiralık gelir bu yaz.

(bkz: at fava bekle)
  • ben kendisini yetenekli buluyordum, mental bir durum değilse ilginç,

son 5 maçın birinde sonradan oyuna girmiş.

baktım elif son 5 maçın 3'ün de ilk 11,

1'in de sonradan girmiş,

bir tanesinde kadroda değil (sakat, cezalı falan olabilir bilmiyorum)

sorarlarsa ortamlarda ali koç transfer şikesi yaptı dersiniz kim bilecek.
hesabın var mı? giriş yap