• crypto.com ve bir hint trade sitesinde daha listelenmeye başlamış olan token.

14 kuruştan 17 kuruşa kadar çıktı şu aralar 16 civarlarında takılıyor.
  • dünkü düşüşünde tekrar girmiştim buna. şimdi iyi yükselmiş maşallah diyelim sözlüğün dayısına.
    bir sorum olacak bilenler yeşillendirirse sevinirim. binance cüzdanındaki bir miktar holoyu paribuya transfer etmeyi deneyeyim dedim fakat durduruldu diye uyarı veriyor nedense. binance tarafında yükselişlerde vs böyle durdurma uyarı transfer yapamama olayları yaşanır mı. cüzdanki diğer coinlerde böyle bir şey yazmıyor.

t:şu anda 0.16750'dan işlem görüyor.
  • az önce 0.018den 0.020 ye fırladı bi anda. noluyor acaba?
  • kesinlikle yatırım tavsiyesi değil ama 6 aya kalmaz 1 tl'yi geçecek diye hissettiğim coin.

o yüzden; değeri çok düşmesine rağmen ben elimdekileri satmadım.
  • elimde 500.000 adet tutuyorum hedef 30 cent. 2022 ocak ayında yani 1 yıl içerisinde olması hayal değil. btt aynı şekilde. 2022de 10 cent görür.
  • 1 tl'yi bu yıl göreceğine emin oldugum coin. teknolojisinin sağlamlığı çoğu coinde yok bile. geliştirilmeye devam ediyor.

edit: ytd.
  • bu dogecoin pezevengi yüzünden istenilen sıçrayışı yapamadığını düşündüğüm, 0,3 tl olmaması için hiç bir sebebini bulamadığım coin. mecbur bekleyeceğiz. ytd
  • içimden geçti adeta. 1200 tl bastım, bittorent ve holo olmak üzere. 550 tl'lere düştü para. baktım dibe vurdu. bittorent i satıp o'na da holo aldım. içimden bir ses yanlış yapıyorsun diyor ama hadi bakalım. hiç inanmamakla birlikte maliyete gelirse ben de çıkarım.
  • üç ayda elli kat yükselirken iyi, düzeltmeye girince olalala, her ne kadar tepede alanların eline verdiyse de üç ay önce alanların hala ciddi miktarda karda olduğu kripto alt koin.
  • yıllar sonra bu coini alarak kripto piyasasına yeniden adım atmış bulunmaktayım. neredeyse tüm coinler kırmızı iken bunun yeşil olması ve sabah aldığımdan beri üzerine %3 eklemesi biraz umut vermedi değil. öyle şakadanak almadım tabi biraz araştırıp aldım. batsa da feda edebileceğim bir miktarda para yatırdığım için çok önemli olmayacak. halen kenara ayırdığım az bir miktar kaldı. projesi holo gibi olan tavsiye coinlere açığım.

edit : maaşallah dediğimiz bırakın 3 günü 3 saat yaşamadı amk. sabah aldığım fiyata geri gelmiş. henüz zarar yok ama olacağını şimdilik pek sanmıyorum. bu holoyla ilgili epey haber okudum. umut vadediyor. ayrıca ytd dememe gerek yok herhalde. herhangi bir yerden tavsiye alarak yatırım yapacak adamın aklını seveyim.
hesabın var mı? giriş yap