• ampul degisim hizmeti de veren servistir, musteri kitlesinin bir bolumu ampul degistirmeyi bilmeyen insanlardan olusur.
  • durustluk konusunda buyuk sikintilari olan bayi. olur da burdan arac almak durumunda kalirsaniz sifir araci ekspere goturun mutlaka.
  • buraya ısrarla adamların yaptığı dolandırıcılığı yazarak dikkat çekmek istiyorum.

aldığım 0 aracın kapısı mahkeme kararıyla değiştiği ve boyandığı onaylandı ancak aracı değiştirmek yerine değer kaybı adı altında 3 5 bin tl verildi.

bunu her ne kadar kanıtlayamasamda ilk aldıgımda koltukların poset kaplamaları bile sökülmüştü aslında.

buradan alırken 10 kez düşünün arkadaşlar. güler yüze aldanmayın. sırf ben bunlar yüzünden hondadan soğudum sizin de basınıza gelmesin.
  • motosiklet servisinden inanılmaz derecede memnunum. ilgi, alaka, tecrübe ve muhabbet. bir müşterinin isteyeceği her şey mevcut.
  • 0 aldığım aracın kapısında değişim çıktığı ve halen davasının devam ettiği bayidir.

0 alınan araçta nasıl bir sorun olabilir ki diyerek yaklaşık 1.5 sene kullandım. aracımı satmak için biriyle anlaşıp ekspertize gittik ve aracın kapısının değişmiş olduğunu raporladı. zaten kapının boya kalınlığı da diğer yerlerine göre daha fazla.

önce güzellikle durumu yazılı olarak kendilerine ilettim. ancak kabul etmeyip bunun normal olduğunu söylediler. siz siz olun böyle bir durumda dolandırıcılıktan savcılığa başvurabiliyorsunuz.

sonuç olarak 1 senedir hukuki olarak devam eden sürecim var. aracı bu bayiden bir kere aldınız mı o güler yüz gidiyor. para varsa güler yüz var yani :)
  • bildiğin tok satıcı bunlar. ama öyle böyle tok değil, doğuş otomotiv çalışanlarının zambia da yardım ofisi işleten uluslararası kuruluş çalışanı havası bunların yanında hizmetçi, uşak gibi kalır. bu yüzden tercih efe honda ya kayar.
  • sormadan etmeden iş yapıp bi de üzerine 300 lira takipçi parası alan oluşum. çalışan insanız zira. saat 10'da köşe başında buluşamayız boracığım. adıma iş yapmadan önce bi sor uygun muyum diye.
  • 10000 bakiminda efe hondadan 100tl az fiyat veren bayi
  • motosiklet servisini kendi yerimmiş gibi geldiğim bahtiyar usta olsun sabit usta olsun on numara on yıldız usta ve adamlar. normalde servislerden beklenen yok bu da değişmesi lazım şu da vs. tarzı lafları burda bulamazsınız kendi motorları gibi ilgilenen böyle bir servisi kaybetmemek için farklı bir marka motosiklet bakmayı geçtim yaşadığım şehri değiştiremiyorum.
  • akümde sorun yaşadım. gittim değiştirdiler beni uğraştırmadan garanti kapsamında. sağolsunlar gayet kibar çalışanları var. müşteriyle iletişimleri güzel.

önümüzdeki günlerde uzun uzadıya yazacağım terakki honda tecrübemden sonra baya iyi geldi.

1 yıllık akü nasıl bozuldu orası mutlu akünün sorunu.
hesabın var mı? giriş yap